majid_aqaiy

مشکل در قسمت ارسال ایمیل کامپوننت jcomments حیاتی

4 پست در این موضوع

مشکل در قسمت ارسال ایمیل کامپوننت jcomments

سلام من دقیقا مشکلم اینه که قبلا وقتی میرفتم تو قسمت مدیریت نظرات اونجا کنار هر نظر ایمیل فرستنده بود روش که کلیک میکردم یه صفحه کوچیک پاپاپ باز میشد میتونستم به اون ارسال کننده نظر ایمیل بزنم (متن پیش فرضش hi اسم بود)

حالا مشکل اینجاست که بعد از بروز رسانی جوملام به نسخ 2.5.11

وقتی میخوام از همون پنجره این کار رو بکنم قسمت پاپاپ باز میشه متن ایمیل هم مینویسم ولی ارسال که میزم صفحه ارور 504 باز میشه.

نسخه جوملا 2.5.11

نسخه جی کامنتک:1.0.3

راستی بعد از آپدیت هنوز کامل چک نکردم ببینم کجاها مشکل به وجود اومده به نظرتون کجاها مشکل بر میخوره فعلا که بیشتر افزونه ها دارن کار میکنن.

ممنون از اساتید محترم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

احتمالا در آپدیت جدید توابعی بروزرسانی شده اند که مرتبط با تنظیمات سرور شماست به همین دلیل خطای 500 میگیرد

تو روت هاست خودتون یک فایل error_log دارید برید و پاکش کنید و مجدد ایمیل ارسال کنید تا خطا نمایش داده بشه

بعد مجدد برید فایل error_log تو روت شما ساخته شده و داخلش دلیل خطای 500 توضیح داده شده که باید رفع کنید

اگر مدیر سرور خودتون هم میتونید کمک بگیرید

احتمالا در آپدیت جدید توابعی بروزرسانی شده اند که مرتبط با تنظیمات سرور شماست به همین دلیل خطای 500 میگیرد

تو روت هاست خودتون یک فایل error_log دارید برید و پاکش کنید و مجدد ایمیل ارسال کنید تا خطا نمایش داده بشه

بعد مجدد برید فایل error_log تو روت شما ساخته شده و داخلش دلیل خطای 500 توضیح داده شده که باید رفع کنید

اگر مدیر سرور خودتون هم میتونید کمک بگیرید

ممنون از توجهتون

الان نگاه کردم اصلا error_log نمیندازه تو روت سایت.

چند بار هم تست کردم فایل رو ایجاد نمیکنه

قبلا ها لاگ مینداخت الان تعجب کردم چرا فایلش ایجاد نشده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری