msi_academy

برای سئو چقدر دستمزد بگیرم ؟

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

یکی از همکارانم که سایتشون جوملایی هست قرار هست براشون سئو انجام بدم اما نمیدونم چقدر باید دستمزد بگیرم . من سئو را بلدم و انجام دادم و نتایج خیلی خوبی گرفتم . حالا می خوام برای این سایت هم انجام بدم اما دستمزد چقدر هست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

معمولا این کار سلیقه ایی ، پروژه ای بوده (دوستان و همکاران) برای سئو 500 و برای پروژه مهم تری خیلی بیشتر گرفتیم

معمولا باید توجه کرد ، انتظار مشتری چیه (کاملا باید توجهی شد) ،

با سلام

خیلی میبینیم که دوستان و کاربران عزیز جوملایی برسر قیمتگذاریها مشکلات زیادی دارن.کلاً دغدقه ای شده براشون!!

ببنید دوست عزیز کلا خصلت وب و کارهای تحت وب اینه که هرکسی هرچیزی رو متناسب با چندتا پارامتر قیمتگذاری میکنه:

اولین : ارزشی که خودش از وقت خودش در نظر خودش داره(مثلا میگه اقا من هر 1ساعتم برام 50هزارتومان ارزش داره.درنتیجه کاری که 5ساعت وقت ازم بگیره.250 تومان هزینه ش میشه)

دومین : توان و تخصص کارشه

سومین:کاری که متشری ازش درخواست میکنه و کیفتی که مدنظر مشتری هست

چهارمین :سطح و کلاس کاری و مشتری؛ بله اینهم یک عامل تعیین کننده ی قیمت هست..طبیعتاً مشتری ای که برای یه کارخونه ی بزرگ تولیدی هست با یک مشتری ای که سایتی برای شرکت نه چندان بزرگ خودش میخواد زمین تا اسمون فرق میکنه و یه رنج خیلی بزرگی رو میشه بعنوان سقف و کف این قرارداد تعیین کرد.

کلاً اصل حرف من اینه که تنها کسی که میتونه به کارتون قیمت بده خودتون رو بس...چون خودتون ارزش کار خودتون رو میدونید.میزان صرف وقتتون رو خودتون میدونید، و سطح مشتریاتون روهم خودتون میدونید

موفق باشید و سربلند

بیشترین هزینه سئو رو محور اینکه سایت با چه کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل ظاهر بشه و ماندگار باشد سنجیده و ارزیابی و قیمت گذاری می شود؟

دوستان این سئوال من هم هست و فکر کنم بنا بر هر پروژه ای باید قیمت رو سنجید و داد.

منظور شما مطمئنا این هست که بر روی کلماتی که رقابت بیشتر هست باید دستمزد بیشتری گرفت چون کار سنگین تری می طلبه، درسته؟

بیشترین هزینه سئو رو محور اینکه سایت با چه کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل ظاهر بشه و ماندگار باشد سنجیده و ارزیابی و قیمت گذاری می شود؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

فروش هاست 0/5 گیگ با قیمت 30000000 تومان به طور دائم فقط تا 1000000 روز دیگه فرصت دارید.اگه می خواهید سفارش بدهید با ایمیل a************@yahoo.comدر تماس باشید.

با تشکر سیت******راف

قوانین رو رعایت کنید ، تبلیغات فقط در امضاء

ویرایش شده در توسط reza.sh
تبلیغ .............!

بله چون سئو واقعی یعنی

هر کاری که بر روی سایت انجام باید نتیجه اش باید بشه

1: افزایش بازدید و رتبه سایت

2: قرارگیری سایت در صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی

3: حداکثر نهایت قرارگیری تمامی عناوین پست های ایجاد شده در سرچ کاربران گوگل

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری