senobarrr

خطا در بسته نصبی

7 پست در این موضوع

سلام

دوستان گرامی اول از همه یه لبخند به خاطر گل روی خودتون بزن

دمتون گرم

من قالب نوروز رو به همراه بسته نصبی از سایت دانلود کردم هم روی wampserver و هم روی xampserver نصب کردم قسمت مدیریت باز میشه اما قسمت سایت این خطا رو میده

PHP script C:\wamp\www\abc\templates\soft_noorooz\html\com_content\featured\default.php is protected by SourceGuardian and requires the SourceGuardian loader ixed.5.2.win. The SourceGuardian loader has not been installed, or is not installed correctly. Please find the required loader within SourceGuardian installation directory or visit the SourceGuardian php encoder site to download it.

لطفا راهنمایی کنید چه طوری میتونم رفعش کنم

توی اینترنت سرچ زدم اما پاسخ مناسبی پیدا نکردم

ممنونمممممممممممم

ویرایش شده در توسط saber
حذف لینکهای اضافی برای بار چندم از این کاربر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنونم این رو میدونستم اما این برنامه رو از کجا پیدا کنم و چه طوری روی لوکال نصب کنم

ممنونم که راهنماییی کردید راستش ترجمه کردم و مطالعه کردم اما متاسفانه تخصصی ندارم متوجه نمیشم که چه کنم

با تشکرررررررررررررررررررررررر

1. یک فایل php با محتوای زیر ایجاد کنید، فرض کنید نام آن را info.php گذاشتیم، آن را در root قرار دهید:

<?php

phpinfo();

?>  

2. آدرس http://localhost/info.php را در مرورگر باز کنید تا مشخصات php info به طور کامل نمایش داده شود. محتوای php info را به طور کامل انتخاب کرده و کپی کنید. Select All > Copy

3. به آدرس Loader Assistant بروید. کل محتوای کپی شده در مرحله 2 را درون text box با عنوان or paste the phpinfo() page contents if your server is offline: پیست کنید و روی دکمه Detect کلیک کنید.

در مرحله بعد از روی php info ارسال شده اطلاعات سرور شما استخراج شده و نمایش داده می شود، برای مثال برای سرور ما این طور بود:

Operating system: windows Platform: x86_64 PHP version: 5.3.8 VC library: VC9 Thread safety: yes Dynamic loading: not possible Path to extension_dir: c:/wamp/bin/php/php5.3.8/ext/ Path to php.ini: C:\wamp\bin\apache\Apache2.2.21\bin\php.ini 

4. راهنمای دانلود و نصب لودر در پایین صفحه بعد به طور قدم به قدم زیر Please follow instructions below to install a SourceGuardian loader to your system برای شما نمایش داده می شود.

5. در قدم 1 فایل معرفی شده (برای ما نام فایل ixed.5.3ts.win بود) را دانلود کنید. در قدم 2 فایل دانلود شده را در پوشه معرفی شده قرار دهید. پوشه معرفی شده برای ما c:/wamp/bin/php/php5.3.8/ext بود. این پوشه بر حسب نسخه php مورد استفاده و محل نصب wamp ممکن است فرق کند.

6. در قدم 3 باید یک خط کانفیگ در فایل php.ini اضافه کنید. برای دسترسی به فایل php.ini کافی است روی آیکن wamp در tray ویندوز کلیک کرده و از منوی PHP روی php.ini کلیک کنید. فایل php.ini باز می شود. خط extension=ixed.5.3ts.win را به فایل php.ini اضافه کرده و آن را ذخیره کنید. توجه کنید این خط بر حسب نام فایل که بر مبنای نسخه php تعیین می شود ممکن است برای شما فرق کند.

7

7. wamp server را restart کنید. برای این کار کافی است روی آیکن wamp server کلیک کنید و گزینه Restart all services را کلیک کنید. اگر مراحل را درست انجام داده باشید نصب انجام شده است. برای مطمئن شدن از صحت نصب مجددا http://localhost/info.php را باز کنید مشخصات sourceguardian نصب شده در آن صفحه به شما نمایش داده می شود.

منبع : وب هاستینگتاک

سلامممممممممممممممممم

خدا به حق مولی علی هر چی می خوای بهت بده بی نهایتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ممنونم همه این کارا رو کردم و بالاخره جواب داد و سایت روی لوکال اومد بالا

خیلییییییییییییییییییییییییییی لطف کدری دمت گرم دادا

دوست داریم 5 تا:yeah::yeah::yeah:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری