عادل

چرا جوملا25.11

24 پست در این موضوع

چرا جوملا2.5.11 جولا فروم.با 2.5.11سایر جولا ها فرق داره مثلا وقتی جوملای جولا فروم رو نصب کردم و میخوام که سایتم رو نگاه کنم دیر لود میشه ولی وقتی جوملای2.5.11 جومینا رو نصب می کنم خیلی زود لود میشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سرعت لود شدن رو با چی اندازه می گیرید؟

شاید بسته ی جومینا تو صفحه ی اولش از تصاویر سبک تری استفاده کرده (البته من هیچکدوم رو نصب نکردم که ببینم نه مال اینجا رو نه جومینا رو)

چرا جوملا2.5.11 جولا فروم.با 2.5.11سایر جولا ها فرق داره مثلا وقتی جوملای جولا فروم رو نصب کردم و میخوام که سایتم رو نگاه کنم دیر لود میشه ولی وقتی جوملای2.5.11 جومینا رو نصب می کنم خیلی زود لود میشه

سلام دوست عزیز پیشنهاد بنده به شما این که نسخه جوملا 2.5.11 از خود جوملا جهانی دانلود کنید و نصب کنید

دانلود مستقیم از جوملا جهانی نسخه 2.5.11

صفحه دانلود نسخه های جوملا

من سایت شما رو چک کردم فک نمیکنم مشکلی از نظر بارگزاری داشته باشه. واسه من که زود باز شد

آخه من هر دو رو نصب کردم دیدم

علاوه بر آن وقتی دیتابیس درست میکنم جوملا فروم 45 کلیو بایت حجم میگیره ولی جومینا 35

عادل جان همیشه کم بودن حجم پکیچ الزاما نکته مثبت او پکیچ نیست شاید قسمتهایی از اون حذف شده و یا اینکه مثلا عکسهایی تبلیغاتی در اون نیست شما توی پوشه های banner میتونید عکسهایی رو ببینید که تبلیغاتیه و میتونید حذفش کنید

اما واسه اینکه مطمئن بشی میتونی از سایت جوملا جهانی بگیری و اونو نصب کنی دیگه مطمئنی که بدون اشکاله

عادل جان همیشه کم بودن حجم پکیچ الزاما نکته مثبت او پکیچ نیست شاید قسمتهایی از اون حذف شده و یا اینکه مثلا عکسهایی تبلیغاتی در اون نیست شما توی پوشه های banner میتونید عکسهایی رو ببینید که تبلیغاتیه و میتونید حذفش کنید

اما واسه اینکه مطمئن بشی میتونی از سایت جوملا جهانی بگیری و اونو نصب کنی دیگه مطمئنی که بدون اشکاله

شما ازسایت جوملا جهانی نصب کردید

دوست عزیز من کلا عکس ها رو پاک کردم ولی باز هم دیر لود میشه

آره توی سایت جهانی هم جوملا هست هم پکیچ زبان فارسی که میتونی بگیری و از قسمت مدیریت افزونه نصب کنی بعد از بخش مدیریت زبان روی زبان فارسی تنپیم کنی سایتت رو

بهترین راه اینه که جوملا رو از سایت جوملا جهانی دانلود و نصب کنید چون هیچ دستکاری توش نشده و سبک تر هستش

بزارید دقیق بگم مشکل چیه

در بسته جوملای خود انجمن از قالبی استفاده شده که قالب خوبی است اما با بیشتر قسمتها با تصویر طراحی شده

اما در بسته جومینا قالب پیشفرض بر حسب بوت استرپ وبصورت Html5 و css3 طراحی شده واز تصویر خیلی کم استفاده شده برای همین سرعت لود زیاده

در نسخه جوملا تفاوتی نیست فق در قالب های پیشفرض متفاوت است که شما بخواهین قالب پیشفرض خودتون رو نصب کنید در دو بسته جوملا یکسان خواهد بود

بزارید دقیق بگم مشکل چیه

در بسته جوملای خود انجمن از قالبی استفاده شده که قالب خوبی است اما با بیشتر قسمتها با تصویر طراحی شده

اما در بسته جومینا قالب پیشفرض بر حسب بوت استرپ وبصورت Html5 و css3 طراحی شده واز تصویر خیلی کم استفاده شده برای همین سرعت لود زیاده

در نسخه جوملا تفاوتی نیست فق در قالب های پیشفرض متفاوت است که شما بخواهین قالب پیشفرض خودتون رو نصب کنید در دو بسته جوملا یکسان خواهد بود

دوست عزیز من قالب دیگری رو نصب کردم در جوملای جوملا فروم باز هم دیر لود کرد بر خلاف جوملای جومینا که زود لود میشه

rss رو غیر فعال کنید (ارسالهال انجمن رو نشون میده)

هر چیزی مزیت و عیبی داره و مهم کیفیت کاره (این کجا آن کجا)

rss رو غیر فعال کنید (ارسالهال انجمن رو نشون میده)

غیر فعال کردم باز هم دیر لود میشه حتی هر چی عکس بود پاک کردم نشد

اگر قالب فارسی 2.5.11 رو دارید بدید نصب کنم در جومینا ببینم چی میشه

تو این نسخه از جوملا فریم ورک helix اجرا میشه قطعا بین یک قالب استاندارد با فریم ورک helix و یک قالب دست ساز در سرعت بارگزاری فرق هست

مثلا شما قالب rockettheme نصب کنید سرعت کاهش بیشتری پیدا میکنه .. به هر حال یا باید سرعت بخاید یا اینترفیس خوب!

البته من هم قبلا آش اون گروه رو خوردم و دهنم سوخته اما این پیام رضا جان رو که خوندم متعجب شدم و نتونستم ایم پیام رو ندم و این رو نپرسم که دلیلتون واسه این حرف چیه؟

آیا کار اونا رو شما دیدید و یا اینکه بر اساس اینکه توی این انجمن دارید تاپیک میزنیم بر اساس عادتمون از هر چیز این انجمن باید تعریف بشه؟؟؟؟

این دوستمون هنوز متقاعد نشده که بهتره و هر پیشنهادی که هرکدوممون دادیم ایشون انجام دادن و هنوزم میفرمایند که در مقایشه عقب افتاده پس هنوز نمیتونیم بی دلیل بگیم بهتره و کیفیت بهتره شاید شاید واقعا در این مورد اونا (بعید میدونم بدون عیب باشه) بهتر عمل کردند.

در کل زیاد دیدم هرجایی که هستیم در مورد تولیدات اونجا به به و چه جه میشه البته من قبلا خودم در تاپیک دیگه به جناب طالبی گفتم من از نسخه 2.5.4 انجمن استفاده کردم فوق العاده راضیم میخوام مطمئن شم 2.5.11 هم همون کارها رو روش انجام دادید که فرمودند دقیقا همونه. پس تصور نشه من حرف اینه که خوب نیست

البته میدونم که رضا جان منظور حرف من رو فهمیدن و ناراحت نمیشن (والا مدیر نمیشدن:ds6a5d:)

به دوستمون عادل جان هم پیشنهاد میکنم اینقد خودش رو اذیت نکنه. من نمیدونم چه اصراری دارید حتما تایید بشه که نسخه جوملا انجمن بهتره یا نه. اگه واقعا خودتون احساس میکنید بهتره حتی با تمام کارهایی که دوستان گفتن هم باز این بهتری رو میبینید خوب چرا استفاده نمیکنید؟ اگه هم نگران اینید که شاید از نظر فنی مشکلی داشته باشه که همه متفقا بهتون پیشنهاد کردن از نسخه جوملا جهانی استفاده کنید که خیلی ها هم از اون استفاده میکنند.

در نهایت تعصب روی هیچی نداشته باشید و بدونید هیچی بی عیب نیست حتی نسخه جهانی (دلیل آپدیتهای برنامه ها هم همین عیبهاشونه) پس سخت نگیرید و شروع کنید

دوست عزیزم منظورم از "این کجا آن کجا"

تو این نسخه از جوملا فریم ورک helix اجرا میشه قطعا بین یک قالب استاندارد با فریم ورک helix و یک قالب دست ساز در سرعت بارگزاری فرق هست

مثلا شما قالب rockettheme نصب کنید سرعت کاهش بیشتری پیدا میکنه .. به هر حال یا باید سرعت بخاید یا اینترفیس خوب!

این بود .

شما نیمه خالی لیوان و نگاه کردی عزیزم ...............!@:14:

عزیز دلم الان حدود 5یا 6 سال با جوملا بعنوان کارآموز کار می کنیم (الان بصورت جدی) ، کل گروه ها جوملای موجود در ایران (مثل جومفا ، جوم***، جوم********،جوم********** و ....) و نحوه کارشون آشنایی کامل دارم .

تو گروه فوق(و گروه های دیگه) چندین دوست دارم که تو خود این انجمن هم حضور دارند .

ما نباید عجولانه قضاوت کنیم ، منظورم شخص شما نیست .

تقدیم به شما : :ds6a5d:

رضا جان من فقط سوال پرسیدم که آیا بر اساس دلیل اینو میگیم که اگه اینجوریه اون دلیل رو بیاریم که دوستمون هم قانع بشن. چرا که هر کدوم داریم پیشنهادی میدیم و ایشون میرن انجام میدن و همجنان بر سر حرف اولشونن.

منظور من دقیقا این بود که دلیلش رو بیان کنیم والا بهتر بودن این نسخه واسه خود من که قبلا ثابت شده و توی پستم هم اعلام کردم.

از اینا گذشته رضا جان خیلی جاها شما بهم کمک کردید شاید شما دقت نمیکردید اما من به نام کاربری شما دقت کردم که بارها از تجربیات و دانسته هاتون استفاده کردم همیشه ممنونتونم هم شما و هم اساتید دیگه اینو هم بدون تعارف میگم چون از اعلام اینکه شما توی این مبحث (جوملا) جز بهترینای انجمنید ناراحت نمیشم (بر عکس خیلیا که البته بین ما نیستن)

اینا رو که گفتم اسپم نبود واسه این بود که اگه کسی خوند بدونه پستهای شما رو میتونه به عنوان یک رفرنس در این زمینه بدونه

شاید من بد بیان کردم یا اونقد همه همدیگه رو میکوبن که شما هم موقع خوندن پیام من تصور بوده که من هم قصد بی احترامی دارم

بهر حال این بابت بیان بد منgift

و اینم بابت اینکه ان شالا خودتون دلایل رو بگید نه پست بعدی رو مرجع پست قبلی کنید:hehe:

ببخشید من آخرش نمیتونم انتقادم رو نکنم :4d564ad6:

سلام به همه دوستان.

به نظر من ، کسانی که به ساختار فریم ورک جوملا تسلط کامل دارند (حداقل افزونه نویسی بلدند) بهتر میتونند توضیح بدن که چرا این نسخه جوملا بهتره! اما در مورد نسخه جدید فقط اینو میتونم بگم که نسخه قبل یعنی 2.5.10 باگ هایی داشته که باید سریع مرتفع میشد. که شده پس نسخه آخر بایست بهتر باشه. بنده در جوملا بسیار آماتورم (البته با آموزش های dvd که توسط استاد ارجمند جناب طالبی عزیز دارم یاد میگیرم در آینده بهتر خواهم شد) در مورد ارتقائ نسخه های مختلف اینو میدونم که باگ ها رو مرتفع میکنن با اینحال من نسخه انگلیسی رو با پلاگین فارسی ترکیب میکنم و بدین شکل از جوملا استفاده میکنم.

در مورد سرعت هم کافیه به حجم اولیه فایل دانلودی جوملا نگاهی بیاندازیم و اون رو با مثلا دروپال مقایسه کنیم. همراه جوملا برنامه های زیادی ارائه میشه که در برخی سی ام اس های دیگه نصب نیست. خوب همین هم حجم رو بالا میبره هم کمی روی سرعت لود شدن تاثیر میذاره . با اینحال توصیه بنده کمترین ، خرید هاست قوی با بیشترین میزان سهم منابع هر هاست از سرور مورد نظر میباشد. البته چنین هاست هایی نسبتا گرانتر هستند.

ویرایش شده در توسط gholami_sam

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری