mp3d

عدم نمایش برخی تصویر سایت!

5 پست در این موضوع

با سلام

در سایت

کلاس زبان فرانسه (کلاس آنلاین)

بجز تصاویر اسلاید بقیه ی تصاویر قابل مشاهده نیستند.

نکات:

1. از مرورگرهای کامپیوتر خودم هیچ مشکلی ندارند، اما در چندین کامپیوتر دیگر حتی با فایرفاکس نمایش داده نمی شوند.

2. عکس ها در هاست اصلی سایت آپلود شدند و آدرس خارجی نیستند.

3. احتمالا اگر به خاطر ماژول خاصی هست، راهنمایی کنید چطور ماژول رو پیدا و حذف کنم.

مرسی:ooof:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. دوست من اگر لینک تصاویر درست باشه بنظر من بایستی فرمت عکس ها رو چک کنید تا مطمئن بشید فرمتشون در قسمت مدیریت رسانه قابلیت پخش رو داشته باشند. مثلا" اگر فرمت عکساتون bmp باشه بایستی در مدیریت رسانه امکان نمایش bmp رو با تایپ کردن فرمت bmp به دو صورت حرف بزرگ و کوچک ایجاد کنید.

[attach=config]3562[/attach]

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

همه تصاویر شما برای من لود میشه مشکلی نبود

شما احیانا پلاگین lazy load رو نصب نکردید؟

بله سرچ کردم نصب هست. چه کاری باید بکنم؟ و اگر حذف کنم چه اتفاقی می افته؟

این پلاگین برای افزایش سرعت سایت هستش و باعث میشه تصاویر تا وقتی در منظقه دید نیستن لود نشن وقتی اسکرول میکنی میری پایین تصاویر لود میشه

گاها هم اینجور باعث لود نشدن تصاویر هم میشه میتونید غیر فعالش بکنید مشکلی هم نداره....

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری