vahid12345

نمایش رتبه الکسا و پیج رنک گوگل سایتها

9 پست در این موضوع

میخوام بدونم آیا افزونه ای برای نمایش رتبه الکسا و پیج رنک گوگل سایتها , در کنار نمایش ادرس سایت , وجود داره یا نه؟

یعنی مثلا اگر آدرس یا نام تعدادی سایت رو لیست کنیم و بخواهیم کنار هر کدوم , رتبه الکسا و پیج رنک گوگل اون رو نشون بدیم.

چطور میشه همچین کاری انجام داد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای کار شما باید تغییراتی در افزونه داد ، افزونه های زیادی در این زمینه وجود داره ، یا اینکه می تونید از اسکرپیت خود سایت ها استفاده کنید

میشه یه کم بیشتر توضیح بدید.

شاید بشه سوال رو اینجوری مطرح کرد : میشه رتبه الکسا و پیج رنک گوگل رو جزو مشخصات یک سایت , همراه مشخصات دیگر اون نشون داد ؟

سعي كنيد تا آنجا كه ممكن است از افزونه و كامپوننت استفاده نكنيد

تولبار الكسا را دانلود كنيد تقريباً تمامي خواسته هاي شما را برآورده خواهد كرد

میشه یه کم بیشتر توضیح بدید.

شاید بشه سوال رو اینجوری مطرح کرد : میشه رتبه الکسا و پیج رنک گوگل رو جزو مشخصات یک سایت , همراه مشخصات دیگر اون نشون داد ؟

سئوال اول تون با این سئوال تفاوت داره :13:

اگه شما می خواید اطلاعات (شامل هر چی ) رو همراه با رتبه الکسا و گوگل نشون بدید ، چرا نمی شه .! کافیه افزونه های مربوطه رو نصب کنید.

من از کامپوننت Community Builder استفاده میکنم

آدرس و مشخصات سایتها هم بوسیله این کامپوننت طبقه بندی شده

حالا میخوام موقع نمایش مشخصات سایت ها , رتبه الکسا و گوگل اونها رو هم نشون بده

الان من چیکار کنم؟

افزونه نصب کنم؟

یا باید به جای CB از یک کامپوننت دیگر استفاده کنم؟

لطفا نام و آدرس افزونه رو بنویسید.

ممنون از راهنماییتون

ویرایش شده در توسط vahid12345

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری