rashidd

عدم ثبت نام در سایت

8 پست در این موضوع

با سلام من سایتم houra313.ir است دو روز هست که ثبت نام در سایتم یه دفعه مشکل پیدا کرد یعنی نه می تونی ثبت نام کنی نه کاربران قبلی می تونن وارد بشن هر کاری می کنم درست نمیشه می شه پاکش کرد دوباره نصبش کرد لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

تغییر خاصی دادید که این مشکل بوجود اومده؟ مانند نصب و یا حذف پلاگین خاصی؟

نه اگه پاک کنم ماژول یا کامپوننتی که خودم نصب کردم و به دردم نخورده بوده و گر نه افزونه هایی که در خود جوملا بودن رو تا حالا پاک نکردم

لطفا سریع راهنماییم کنید ثبت نام خیلی مهمه

دوست عزیز من منو یا ماژولی ندیدم که بتونم ثبت نام کنم رو سایت شما که ببینم مشکل چیه؟

وارد سایت که شدید سمت چپ قسمت ورود به سایت زیرش سه تا نوشته هست به رنگ مشکی زیاد نمایان نیستن گزینه سومش ثبت نام هست اونجا می تونید ثبت نام کنید و مشکل رو بفهمید

شما از تنظیمات اصلی سایت سربرگ سرور گزارش خطا رو روی حداکثر قرار بدید ببینید موقع ثبت نام چه خطایی میده

روی حداکثر گذاشتم سایت درست بالا نمیاد و بالای هدر سایت این ارور نوشته

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ofoghir/domains/houra313.ir/public_html/index.php:3) in /home/ofoghir/domains/houra313.ir/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 532 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ofoghir/domains/houra313.ir/public_html/index.php:3) in /home/ofoghir/domains/houra313.ir/public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 532

فایل configuration.php رو اخیرا باز نکردید و ذخیره کنید؟ پیشنهاد میکنم به صورت ANSI ذخیره ش کنید نه utf-8 .امتحان کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری