مسعود معمار

ویرایش css به صورت آنلاین در پلسک

5 پست در این موضوع

سلام لطفا این سوالم رو جواب کامل بدید و از جواب های دو سه کلمه ای خودداری کنید

می خوام template.Css رو ویزایش کنم اونم در پلسک!! خودش روی UTF-8هستش

می خواستم بدونم چکار باید کنم که بتواتنم محتویات Css رو ویرایش کنم ؟

www.pnegah.ir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

هیچی فقط لازم روی فایل مورد نظر کلیک کنی بعد گزینه ویرایش را بزن تا کدهای این فایل رو بهت نمایش بده. بعدش هم تغیرات رو انجام بده.

ضمن اینکه اگر نمیدونی که کدام خط را باید ویرایش کنی . باید از فایرباگ استفاده کنی. تا بهت بگه تغییر مورد نظر از کدام فایل و کدام خط باید انجام بشه.

موفق پایدار

ممنون از راهنماییتون

من زمینه وب سایت رو تغییر دادم (از طریق template.css) اما فقط صفحه ی اول وب سایت تغییر رنگ داده شده وبقیه صفحات همون رنگ قبلی هستن

به دنبال کد رنگ مشابه هم گشتم اما چیزی پیدا نکردم

به نظر شما چکار کنم؟

کش رو چک کنید کش نشده باشن و همچنین صفحات داخلی سایتتون رو از مدیریت قالبها چک کنید به قالب دیگه منتسب نشده باشن...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری