afshin3a

این rss و atom نابود کرده رتبه سایتمو. کمک کنید!

5 پست در این موضوع

من هیچ نیازی به خروجی سایت ندارم. عطایش را به لقایش می بخشم. در گوگل وب مستر 430 صفحه تکراری برای من ثبت کرده است! (Duplicate title tag). هر کاری بگین کردم. دوباره این فید لعنتی به آخر صفحاتم اضافه میشه.

از ماژول ها "خروجی سایت" رو کلا غیر فعال کردم.

در منوها هم غیرفعالش کردم. آخرش در گوگل وب مستر می بنم برام لنک هایی که آخرشون پسوند فید داره رو ثبت کرده! مثل لینک زیر:

http://www.faraimen.com/product/heal....feed?type=rss

من چیکار کنم که لینک های این شکلی تو سایتم اصلا کار نکنن. برن. از طریق httaccess و یا robots نمیشه کاری کرد؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام . این دقیقا مشکل منم هست لطفا کمک کنید

من قبلا هم در این رابطه تایپک دیده بودم اما به نتیجه نرسیده بود یه فکری برای این مشکل بکنید

:13:

ببینید فیدها معمولا همین اشتباه رو ایجاد میکنن شما باید وقتی فید رو ایجاد کردید و احتمالا توسط یک آیکن در صفحه سایتتون ارائه کردید باید اون لینک رو noindex میکردید تا گوگل اونو ایندکس نکنه.

حالا که اینجوری شده باید تک تک اون 450 لینک رو که دابلیکیت معرفی کرده رو بصورت دستی پاک کنید. از قسمت remove url

حالا که اینجوری شده باید تک تک اون 450 لینک رو که دابلیکیت معرفی کرده رو بصورت دستی پاک کنید. از قسمت remove url

بالاخره یک راه حل هست ولی منطقی نیست! مگه گوگل دوره ای ایندکس نمی کنه؟ خوب اگه ما کاری کنیم که که این url هایی که در سایت داری پسوند قید هستند، حذف بشن، دفعه بعدی که گوگکل اومد ایندکس کنه، می خوره به در بسته!

عرض کردم راه حل اولیه و کاری که باید همون اول میکردید اینه که در همون ابتدا لینک rss رو noindex کنید که هربار که گوگل میاد کاری به این آدرسهای فید شما نداشته باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری