majid1400

نحوه اتصال به دیتابیس؟؟

1 پست در این موضوع

سلام

می خوام با دریم میور سایت طراحی کنم(در لوکال) وقتی از گزینه site -> new site را انتخاب می کنم در سربرگ site اسم سایت و آدرس فولدر لوکال م : C:\wamp\www\test می دهم سپس می روم در سربرگ servers اسم سرورم را می نویسم و connect using را روی local/network تنظیم می کنم آدرس فولدر سرورم C:\wamp\www\test می دهم و در web url آدرس روبرو را وارد می کتم :404 Not Found و مدل سرورم را روی php تنظیم می کنم و تیک گزینه های remote و testing را می زنم حالا وقتی می خوام به my sql متصل بشم خطای زیر را نمایش می دهد :

there is no testing server running on the server machine

the testing server specified for this site does not map to the 404 Not Found URL.verify that the URL Prefix maps to the root of the site

و همچنین و قتی live code را می زنم خطا زیر را نمایش می دهد :

The page "http://localhost/test/1.php" was not loaded because Dreamweaver could not find the server "localhost". Please make sure you are connected to the internet and the server name is correct

لطفا در این رابطه راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری