sabermohamadi

adsl مخابرات استان تهران(غرب تهران)

19 پست در این موضوع

با سلام

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمائین

من میخوام سرویسم رو تغییر بدم و از مخابرات استان تهران خدمات اینترنت بگیریم

دوستانی که اشتراک adsl مخابرات رو دارن .ممنون میشم در مورد پایداری و سرعت دانلود سرویسی که دارند نظر بدن.

1-پایداری سرویس به چه میزان هست و چه پهنای باندی؟

2- قطیش بیشتره یا وصلیش؟

3- پشتیبانیشون خوبه ؟

در معایب و مزایاش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

adsl تهران رو نمی دونم اما مال شرکت مخابرات استان اصفهان

پایداریش خوبه

همیشه وصله

پشتیبانی خوب نیست

سرعت خیلی پایینه

دوست عزیز مخابرات کلا مشکل داره

هزینه اش پایین تر هست

ولی همه اش سرعت کند و فطعی دارد

پیشنهاد می کنم از شرکت های شاتل و پارس آنلاین بگیری بهتر است

وایمکس هم بهت پیشنهاد نمی کنم چون تا همین چند وقت پیش داشتم سرعت انقدر پایین بود که همه اش دردسر داشتیم از مخابرات هم پایین تر بود

پس شما هم مثل ما اصفهانیا ای دی اس ال مخابراتتون وضعیت خوبی نداره

باید شاتل یا پارس آنلاین بخریم

راستی رایتل چطوره اون سرعتش خوبه ؟

بله رایتل خوبه سرعتش مثل ای دی اس ال معمولی و خوب تو ایران میمونده انگار خططو روی 4 مگ آپ کردن!دقیقا مثل سرویس الان من که پارس آنلاین دارم هستش!

درسته که شرکت های خصوصی بهترند ولی مخابرات هم خیلی خوبه

من 1 مگ دارم سرعت دانلود 130 تا و ماهی 34000 تومان پول می دم

خداییش قطعی و افت سرعتش تو اینجا یعنی مخابرات چیتگر پایینه

جاهای دیگه رو نمی دونم

در حالت کلی اینترنت مخابرات داغونه!دیگه بعضی ها نزدیکن به مرکز مخابراتی و هیچ گونه نویزی ندارن سرویسشون خوب میشه اما 80 ددرصد جالب در نمیاد من با مخابرات 512 ،150 هم دانلود میکردم خونه دوستم!

سرعت مخابرات پایینه برای مثال همین دوست مون که گفتم 1مگ دارن وسرعت دانلود 130 است ،من خودم شرکت خصوصی adsl دارم سرعت 512 وبرای دانلود 450 می گیرم

حالا فرقش رو ببینین؟

از نظر پشتیبانی هم واقعا مخابرات داغونه افتضاح؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زمان وصل کردن هم 20 برابر شرکت خصوصی است خیلی لفتش می دن/

فقط هزینش پاینه که اونم ارزش نداره

تو این چند ماه هم تمام اینترنت ها ترکیده فرقی نداره

روز های عادی سرعت خیلی خوبی داره ولی در زمان هایی مثل الان افتضاح از دایل اپ هم کمتر

زنگ زدم می گم سرعت کمه پاسخ می ده تا 1 ماه دیگه همین وضع. نه این پاسخه به من می دی؟:didi:

من الان وایمکس ایرانسل دارم

512 با 4 گیگ ترافیک .این دو ماهه خیلی اذیت کرده زنگ زدم برای پیگیری میگن طبق قانون تنظیمات مقرارات اگر سرعت دانلود سما بین 8 تا 55 باشه .ما در ارائه خدمات کوتاهی نکردیم .میگم چرا شما پائین رو ملاک دادین حداقل میانگین ارائه میدادین میگه اینه دیگه :auau::auau::auau:

حالا تصمیم دارم عوض کنم

:did2:

روز های عادی سرعت خیلی خوبی داره ولی در زمان هایی مثل الان افتضاح از دایل اپ هم کمتر

زنگ زدم می گم سرعت کمه پاسخ می ده تا 1 ماه دیگه همین وضع. نه این پاسخه به من می دی؟:didi:

این که چیزی نیست من زنگ زدم میگه چون کندی سرعت دارید برا همین اینطوریه گفتم خوب شد گفتید :25r30wi:

چند وقت بخاطر هزینه های بالا میخواستم از مخابرات adsl بگیرم ولی میترسیدم که قطعی داشته باشه

چون adsl نباید قطع شود ولی با این توضیحات دوستان همین سرویس که از شاتل دارم نگه میدارم

راستی شاتل حرف نداره تا حالا 1ساله این سرویس دارم کلا 2بار قطع شده اونم زیر سر مخابرات بود

واقعا عالیییییییییییهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههgift

من قم تلکام دارم با 128 کیلو راحت 300 دانلود میکنم.

باور کنید !

تو فکرش بودم قبلا از مخابرات بگیرم ، از دوستان که پرسیدم کلا نظرم برگشت . درسته یه نموره گرونه ولی می ارزه .

برقرار باشید . :25:

سلام به همه دوستان

بهتر چیز خرید نانو استیشن هست برای افرادی که خانه اطراف شون نیست یا دید وسیع دارند حتما نانو بهترین هست چوت شرکتی ها که ارائه می دهند شرکت های خوبی هستن نانو یک دستگاهی هست گه در پشت بام به طرف دکل شرکت وصل می کنید و راحتر اینترنت دارید و البته امنیت بالاشش!

تهران نانو هر طرف کنی پر از شرکت هست خرید نانو پاساژعلا داره و پایتخت 300 تومان و اصفهان جا ی خود قیمت اینترنتشم پایینه تقریبا مفت

چند وقت بخاطر هزینه های بالا میخواستم از مخابرات adsl بگیرم ولی میترسیدم که قطعی داشته باشه

چون adsl نباید قطع شود ولی با این توضیحات دوستان همین سرویس که از شاتل دارم نگه میدارم

راستی شاتل حرف نداره تا حالا 1ساله این سرویس دارم کلا 2بار قطع شده اونم زیر سر مخابرات بود

واقعا عالیییییییییییهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههgift

دوست عزیز منم میخوام شاتل بخرم

میشه بفرمایید در لینک زیر شما از کدوم پکیج استفاده میکنید

لینک

اینترنت مخابرات که تعطیله. پارسال یه مدت داغون بو سرعت 64 داشتیم به اندازه 2 mbs سرعت داشت دانلودش رو 450 بود ولی درستش کردن از اون وقت به بعد دیگه سرعتش اصآ پیداری نداره پشتیبانیشم که صفر فقط قیمتش خوبه هیچی دیگه نداره. به نظر من بهترین شرکت حال حاضر در ایران شرکت نوین نت (های وب) هستش. هم هزینه ش از تمام شرکت های خصوصی پایین تره هم در تمام ساعت شبانه روز 0212954 در دسترسه پشتیبانیش فوق العادست. سرعتش همیشه یکنواخته مگر در شرایط خیلی خاص . من خودم یک ساله استفاده میکنم از همه نظر عالیه اخیرآ سرعت داینامیک 8 mbs رو به مشتریان ارائه میده که خیلی قیمتش خوبه 3 گیگ ماهی 15 تومن. حتمآ یه سر به سایتش بزن یا با همون شماره بالا تماس بگیر بهتر راهنماییت کنن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری