memary14

منو ساختم اما سرفصلو نمایش میده ولی زیر مجموع هارو نمایش نمیده؟؟؟؟؟؟

26 پست در این موضوع

منو ساختم اما سرفصلو نمایش میده ولی زیر مجموع هارو نمایش نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟ مشکل چیه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دمو انلاین بزارین در ضمن زیر منو ها رو در ماژول منو ها فعال کنید

ببخشید من تازه کارم میشه بیشتر توضیح بدید؟کدوم گزینه ها و کجاست؟ممنون میشم

به مدیریت ماژولها برید و در تنطیمات ماژول منوی خودتون نمایش زیر مجموعه ها رو روی بله قرار بدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

به مدیریت ماژول برید ، ممکن است نام ماژول main menu نباشه!

موقعیت های قالب رو با دستور زیر ببینید :

http://namesite.com/?tp=1

مکان منو رو که دیدید کار تمامه.

اگر با دستور فوق موقعیت ها نمایش داده نشد به مدیریت قالب برید در سمت چپ آیکن انتخابها رو اننتخاب کنید و تیک نمایش موقعیت های قالب رو بزنید.

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

سلام خیلی متشکر از پاسخگویتون اما قسمت اول عمل نکرد و قسمت دومو اگه میشه یکم دقیق تر بگید پیداش نمیکنم؟

منو هایی که میخواید نمایش بده رو تیک کنارش بزنید و از دکمه های بالا ، دکمه ی انتشار رو بزنید .

منو هایی که ساختید ، دسترسی رو به رو عمومی قرار دهید .

کمک اینم ادرس وبمه تمام ماژولهارو هم غیر فعاله اما بازم زیر مجموعه ها به صورت یه خطه بدون متن

ویرایش شده در توسط memary14

خدا خیرت بده مطرح کننده این تاپیک من الان اومدم همین سوالو تو انجمن مطرح کنم دیدم سوال آمدست جوابم آمادست !!! :25::25:

سلام جوابش چیه ؟؟؟؟؟؟ من نصف روزه درگیرشم هنوز پیداش نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا خیرت بده مطرح کننده این تاپیک من الان اومدم همین سوالو تو انجمن مطرح کنم دیدم سوال آمدست جوابم آمادست !!! :25::25:

سلام جوابش چیه ؟؟؟؟؟؟ من نصف روزه درگیرشم هنوز پیداش نکردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به یه مهندس همه فن حریف احتیاج دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

تو ماژول ها ، ماژول منو رو پیدا کن و برو توش نمایش زیر مجموعه ها رو رو بله بگزار

دوست عزیز بجای این همه پس اسپم منتظر باشین تا دیگران راهنمایی کنن نه اینکه همش بگین کسی نیست مرا یاری کند؟

چند تا مورد رو بررسی کنین؟

قالب شما باید خاصیت زیر منو رو داشته باشه

زیر منو در ماژول منو فعال باشه

زیر منو در منو ها ساخته شده باشه

ولطف کنید ادرس سایتتون رو بزارین تا بهتر راهنمایی بشه

سلام. راهنمایی دوستان کاملا درسته.

1- وارد منوی افزونه ها بشید و گزینه مدیریت قالبها رو انتخاب کنید.... سپس از منوی بالای صفحه باز شده گزینه انتخابها را انتخاب کرده تا پنجره پاپ آپ زیر باز شود:

[ATTACH=CONFIG]3739[/ATTACH]

2- حال سایت خود را در مرورگر باز کرده و در انتهای آدرس سایتتون 1=tp? را تایپ و اینتر کنید تا موقعیت های قالب نمایش داده بشه.

3- حال که موقعیت منو رو متوجه شدید وارد بخش مدیریت ماژولها شده و در موقعیتی که میدانید دنبال ماژول Main Menu یا منوی اصلی بگردید. وقتی منو رو پیدا کردید اون رو باز کنید و مثل تصویر زیر روی قسمت نمایش زیر منو ها را انتخاب کنیدو همه چی درست میشه..

[ATTACH=CONFIG]3740[/ATTACH]

توضیح خاص دیگه ای نداره. موفق باشید

سلام. راهنمایی دوستان کاملا درسته.

1- وارد منوی افزونه ها بشید و گزینه مدیریت قالبها رو انتخاب کنید.... سپس از منوی بالای صفحه باز شده گزینه انتخابها را انتخاب کرده تا پنجره پاپ آپ زیر باز شود:

[ATTACH=CONFIG]3739[/ATTACH]

2- حال سایت خود را در مرورگر باز کرده و در انتهای آدرس سایتتون 1=tp? را تایپ و اینتر کنید تا موقعیت های قالب نمایش داده بشه.

3- حال که موقعیت منو رو متوجه شدید وارد بخش مدیریت ماژولها شده و در موقعیتی که میدانید دنبال ماژول Main Menu یا منوی اصلی بگردید. وقتی منو رو پیدا کردید اون رو باز کنید و مثل تصویر زیر روی قسمت نمایش زیر منو ها را انتخاب کنیدو همه چی درست میشه..

[ATTACH=CONFIG]3740[/ATTACH]

توضیح خاص دیگه ای نداره. موفق باشید

درست نشد درست نشد درست نشد

ویرایش شده در توسط memary14

تمام این کارها رو کردم بازم زیر مجموعه منو رو نمایش نمیده اینم ادرس وبه ببینید منو اصلی رو ؟

http://darongra.ir/

سلام دوست عزیز

من وبتون ور دیدم .زیباست ... یه راهکار برای رفع ایرادتون دارم.. اگه دقت کنید زیر منو میخواد باز بشه اما چیزی مانعش میشه.. من فکر میکنم تداخل جی کوئری داره .. اگر اون ماژول گالری عکس و محبوبترین مطالب زیر منوی اصلی تون رو غیر فعال کنید مطمئن میشید که تداخل جی کوئری هست یا نه اگر تداخل باشه بنظرم باید جای منو یا جای ماژول عوض بشه تا مشکل حل بشه.. داخل انجمن هم یه تاپیک برای رفع تداخل هست من خودم تداخل رو با جابجایی ماژول حل کردم.. یه ماژول آرت زومین داشتم که با منو تداخل داشت بناچار جای ماژِول رو عوض کردم... بهتره این روشی که عرض کردم رو تست کنید تا ببینید آیا تداخلی وجود داره یا نه بعد ببینیم چی کار میشه کرد و اساتید جواب بدن... امیدوارم مشکل حل بشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری