hamid123

ارور 404 در صفحه اول

13 پست در این موضوع

با سلام

در هاست پلسک جوملا رو نصب کردم ولی صفحه اول رو وقتی میزینی :(www.examp.ir) نمیاره ولی www.examp.ir/index.php میزنی درست اجرا میشه .

میخاستم راهنمایی بفرمائید و خیلی فوری هم هست .....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

در هاست پلسک جوملا رو نصب کردم ولی صفحه اول رو وقتی میزینی :(www.examp.ir) نمیاره ولی www.examp.ir/index.php میزنی درست اجرا میشه .

میخاستم راهنمایی بفرمائید و خیلی فوری هم هست .....

سلام دوست عزیز

من هر دوی لینک های شما رو چک کردم.... هیچکدوم باز نمیشن هر دو شون ارور Server not found را نمایش میدهند احتمالا توی کش مرورگرتون یکیش باز شده باشه..... مورد مشابهی من داشتم که سایت بالا نمیومد اما این ارور نبود و با تنظیم Htaccess درست شد. اما در مورد مشکل شما فکر کنم اگر تازه دی ان اس ها رو ست کرده باشید به اون مربوط میشه و تا چند ساعت آینده درست میشه...

سلام دوست عزیز

من هر دوی لینک های شما رو چک کردم.... هیچکدوم باز نمیشن هر دو شون ارور Server not found را نمایش میدهند احتمالا توی کش مرورگرتون یکیش باز شده باشه..... مورد مشابهی من داشتم که سایت بالا نمیومد اما این ارور نبود و با تنظیم Htaccess درست شد. اما در مورد مشکل شما فکر کنم اگر تازه دی ان اس ها رو ست کرده باشید به اون مربوط میشه و تا چند ساعت آینده درست میشه...

مهندس سلام ... جسارتن اگزمپ(examp) (به عنوان مثال مطرح شده بود ) و مسلما سایت اصلی نیس .

و اگر اشتیاه نکرده باشم هاست بنده (پلسک) صفحه اصلی رو با index.html میشناسه و چون صفحه اصلی روی .php اجرا میشه به مشکل بر میخوره .

حالا اگر کسی میدونه چطور باید تغییر داد اینرو راهنمایی کند ...

اساتید ارجمند خواهشمندم نظرشون رو بگن ....

در ضمن مهندس منظورتون از تنطیمات htaccess رو واضخ تر بفرمایید کدوم قسمت هاش باید تغییر کند؟

توی روت سایت شما فایل اضافی با پسوند html احیانا وجود نداره؟

نخیر .قبلا با این فرمت وجود داشت که پاک کردم

واقعا کسی تا به حال این مشکل رو نداشته ؟

کسی نیست بتونه حل کنه ؟

اول اینکه سایت شما اصلا باز نمیشه با تمامی آدرسها امتحان کردم

فکر نکنم دلیلی باشه که سایتی با ادرس اصلی خودش باز نشه ولی با index.php یا index.html باز بشه

بنظر میاد مشکل از ست نشدن dns های سایت باشه

برای توجیح شما و محقق شدن این قضیه راحترین راه یک فایل index.html درست کنید و در روت سرور اپلود کنید اگر باز هم سایت رو با مشخصات وارده در فایل فوق باز کرد مشکل از نصب و .... می باشد اگر باز نکرد دیگه باید مشکل از dns باشد یا خیل احتمال کم از سرور که بعید میدونم

فایل index.html اگه توی روت نیست، و با Yoursite.com: The Leading Website Site on the Net بالا میاد، نباید مشکل خاصی باشه...

میتونید دسترسی بدید؟ یا لینک سایت اصلی رو بذارید؟ وقتی بدون index.php میزنید چه خطایی دریافت می کنید؟ تنظیمات خطا رو از تنظیمات اصلی جوملا روی حداکثر بذارید تا اگه پیغامی میده قابل مشاهده باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

مهندس سلام ... جسارتن اگزمپ(examp) (به عنوان مثال مطرح شده بود ) و مسلما سایت اصلی نیس .

و اگر اشتیاه نکرده باشم هاست بنده (پلسک) صفحه اصلی رو با index.html میشناسه و چون صفحه اصلی روی .php اجرا میشه به مشکل بر میخوره .

حالا اگر کسی میدونه چطور باید تغییر داد اینرو راهنمایی کند ...

اساتید ارجمند خواهشمندم نظرشون رو بگن ....

در ضمن مهندس منظورتون از تنطیمات htaccess رو واضخ تر بفرمایید کدوم قسمت هاش باید تغییر کند؟

سلام دوست عزیز. منظورم این کد Options +FollowSymLinks در فایل htaccess بود که اولش # اضافه کردم و شد این: Options +FollowSymLinks# البته مورد با مورد فرق داره من حرفه ای نیستم. برخی مشکلاتم تو این انجم حل شد برخی هاشم که متاسفانه کسی پاسخگو نبود و خودم حلش کردم. توصیه میکنم روت سایت رو خوب چک کنید که فایلی بصورت مخفی (hidden) بنام index.html یا Home.html وجود نداشته باشه. چیزی دیگه بنظرم نمیرسه . یه تستی هم بکنید فایل htaccess رو بحالت نرمالش یعنی فرمت Text دربیارید ببینید اتفاقی رخ میده یا نه؟

ویرایش شده در توسط gholami_sam

دوستان من که نتونستم مشکل رو حل کنم ولی چیزی که به فکرم رسید این بود که یک فایل index.html طراحی کردم و تو روت گذاشتم و در این صفحه لینک به سایت اصلی گذاشتم و لینک دادم به index.php .باز اگر بتونید کمکی کنید ممنون می شم .

این لینک رو چک کنید : امیر علی زند

ویرایش شده در توسط hamid123

سایتتون اصلا بالا نمیاد تا چک کنیم

دوستان این لینک رو چک کنید

من که مشکلی نمی بینم باز چند نفر چک کنید ببینین آقا صابر برا چی می گن بالا نمیاد ...

http://amiralizand.ir

amiralizand.ir

ویرایش شده در توسط hamid123

الان سایتتون بالا اومد ولی حتما باید روت سایتتون یه مساله ای باشه چون من خودم قبلا تجربه کردم توی روت یه فایل با پسوند html بود که اجازه نمیداد سایت بالا بیاد

الان این روشی هم که به کار بردید نامعقول هم نیست خیلیا اینشکلی صفحات اینترو درست میکنن برای سایتشون...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری