mortaza_max

چگونه موقعیتهای قالبم رو آجاکسی کنم؟

8 پست در این موضوع

سلام من میخام بعضی از موقعیتهای قالبم رو آجاکسی کنم برای اینکار نیازه برای کدهای موقعیتها کد جدیدی اضافه کنم؟ اگه اینطوره لطفا کد رو قرار بدین. ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

یعنی به طور خود کار تمام موقعیتهارو آجاکس میکنه؟ اگه من بک گراندی بدم که یه کم سنگین باشه و بخام کاربری که دوباره به سایتم میاد بدون اینکه منتظر لود سدن بک گراند بشه خود به خود لود کنه! یعنی با توجه به اینکه یکبار قبلا کرده بود و تو سیستم کاربر ذخیره بشه و با هر بار وارد سایت شدن لود نشه؟؟ اینو چطوری میتونم انجام بدم؟ با آجاکس این اتفاق میفته؟

ویرایش شده در توسط mortaza_max

اگه به دمویی که گذاشتند برین میفهمید. با کلیک رو ی گزینه های منو فقط قسمت قرار گیری مطالبش لود میشه نه گزینه های دیگه که این در سرعت عمل سایت بسیار خوبه ولی تنها مشکلی که داره اینه که گوگل ازش حمایت نمیکنه.

با سلام....

دانلود کنید

پلاگین ایجکس کننده ی خودکار جوملاتون...

Add FullAjax - Joomla! Extensions Directory

دمو

JDemo Home

موفق باشید و س ربلند

سلام و با تشکر

من این پلاگین رو نصب کردم اما بعد از فعال کردن ماژول هامو نشون نمیده مثل اسلاید شو اما منوهامو رو نشون میده! علت چی میتونه باشه؟

آژاکسی یعنی سایت کلا لود نشه فقط یه قسمت کوچیکش لود میشه

این کار برای اونایی که سرعت اینترنتشون داغون خیلی تاثیر داره :)

ببینین مثلا شما برین تو یاهو اون کد امنیتی رو صد بار بزنید که دوباره بیاد فقط اون کد لود میشه نه کل سایت این یه نمونه آژاکس یا آجکس هستش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری