Mohammad Moradi

موفقيت انجمن در سئو

3 پست در این موضوع

امروز مي خوام يك خاطره اي را براتون تعريف كنم كه منجر شد با افتخار به كسب نتيجه صفحه اول گوگل برا انجمن در كلماتي چون

سئو رايگان - سئو رايگان سايت - طرح سئو - سئو سايت رايگان

اما اين چطور شروع شد و اكنون محقق شد

در اولين روز ملاقات با مهندس طالبي عزيز بهم تبريك فراوان به خاطر موفقيت در سئو به بنده گفتند و هم چنين اينكه بنده با يكسري كلمات سايتم هميشه در صفحه اول گوگل است اين كه يك اميدواري و روحيه مضاعف به بنده داد

از طرفي حمايت ها و مشاوره هاي واقعا صادقانه آقاي طالبي و فعاليت هاي خودم و پيشرفت ها و دستاوردهايي كه خودم در اين انجمن و از آقاي طالبي و ساير دوستان ديگر همچون حجت عزيز كسب كردم، خيلي عاميانه و صادقانه صحبت كنم دلم يه جورايي شد كه انجمن هم با كلماتي كه خودم تو اون حوزه فعاليت دارم بياد بالا و خيلي دوست داشتم و واقعا صادقانه از ته قلبم چنين آرزويي يكدفعه در اعماق وجودم پديدار گشت.

خدايي خيلي زحمت كشيدم و با كلمات و متون و..... كمك گرفتم با دانش و تجربه و به لطف خدا با برگزاري طرح سئو رايگان سايت هاي ايراني علاوه بر حمايت بي سابقه دوستان كه كمال تشكر رو دارم و همچنين موفقيت در كسب جايزه رتبه اول طرح 30 شب 300 هديه و همچنين سكشت ركورد بيشترين امتياز (تشكر) از جمعين دوستان جايزه دهنده، موفق شدم انجمن واقعا دوست داشتني رو كه هيچ وقت حتي روزي جوملا را ترك كردم ولي انجمن و خدماتم رو هرگز به اين موفقيت بزرگ برسونم

و خدا را از اين بابت هزاران بار شكر و سپاس مي كنم

به اميد موفقيت هاي بزرگتر با

انجمن جوملا ايران - جوملا فروم

سئو واقعي رازيست پنهان ميان تو و گوگل

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بر و بچه های انجمن شما بگید کلمه بعدی که انجمن تو صفحه اول گوگل در حوزه سئو بالا بیاد چی باشه ......!؟:auizz3ffy9vla57584x

فتحي ديگر در سئو انجمن

انجمن جوملا فارسي جوملا فروم نيز با كلمه جوملا فارسي كه گمنام بوده در صفحه اول گوگل قرار گرفت

به اميد موفقيت هاي بزرگتر با

انجمن جوملا ايران - جوملا فروم

سئو واقعي رازيست پنهان ميان تو و گوگل

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری