robimax9

بالا نیامدن سایت Database connection error (1): The MySQL adapter 'mysqli' is not ava

22 پست در این موضوع

سلام سایت من چند روزه اررور میده من تغییری تو هاست اینجاد نکردم خود بخود اینطوری شده

Database connection error (1): The MySQL adapter 'mysqli' is not available.

علتش چیه؟ اینم آدرس سایتwww.farazkala.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تغییراتی در پایگاه داده انجام نداده اید

فکر کنم یوزر و پس پایگاه داده را عوض کردید.

با سلام این مربوط به شما نیست. به مدیر سرورتون بگید .اونها یا دارند دیتابیس رو بروز میکنند و یا شاید وب سرور رو ریست داده بند و باشند و یا اونها رو بروز کرده باشند!

در ه رحال با مدیر سرورتون در جریان بگذارید .تا براتون اوکی کنند.چون دست من و شما نیست!

موفق باشید و سربلند

با سلام این مربوط به شما نیست. به مدیر سرورتون بگید .اونها یا دارند دیتابیس رو بروز میکنند و یا شاید وب سرور رو ریست داده بند و باشند و یا اونها رو بروز کرده باشند!

در ه رحال با مدیر سرورتون در جریان بگذارید .تا براتون اوکی کنند.چون دست من و شما نیست!

موفق باشید و سربلند

به ایشون گفتم منتها ایشون در جواب به بنده این حرف رو زدند در صورتی که من اصلا دستکاری توی هاست نکردم میگن که:

دل

پیام خطا رو خواندید؟

اصلا می دنید چیه >؟

شما در فایل کانفیک دست کاری کردید عزیز

تنظیمات رو درست کنید سایتونبالا میاد

هاستون هم هیچ مشکلینداره

یعنی اصلا ربطی به هاست نداره

اگر سرور دان شده بفرمایید بگید

اگر اپ تایم پایین بفرمایید

و

و

و

خواهشا مشکل فنی بیان کنید در خدمتون هستیم

-*

وقتی طراحی انجام می شه

و مشخصات هاست داده یم شه مادیگه مسئولیتی نداریم

من فقط میخوام بدونم ایشون دارن درست میگن؟یا اینکه از سر خودشون باز میکنند سایت الان بالا میاد و گفتند که:فایل کانفیگ هم براتون اوکی کردیم

واقعا من بدون اینکه تغییر ایجاد کنم این اتفاق افتاد ! به نظر شما حرف ایشون درسته؟

دوست عزیز این مشکل بعد از بروز رسانی سی پنل برای تمامی سرور ها بوجود آمده یعنی مشکل نیست mysqli نسخه قدیمی هست که در نسخه های جدید باید مدیر سرور نصب کنه که دیگر کسی نمی کند چون نسخه خیلی خیلی قدیمی هست.

شما فایل config رو ویرایش کنید و mysqli رو به mysql تبدیل کنید یعنی کلمه i را حذف کنید تا بالا بیاید.

پیروز باشید

دوست عزیز این مشکل بعد از بروز رسانی سی پنل برای تمامی سرور ها بوجود آمده یعنی مشکل نیست mysqli نسخه قدیمی هست که در نسخه های جدید باید مدیر سرور نصب کنه که دیگر کسی نمی کند چون نسخه خیلی خیلی قدیمی هست.

شما فایل config رو ویرایش کنید و mysqli رو به mysql تبدیل کنید یعنی کلمه i را حذف کنید تا بالا بیاید.

پیروز باشید

فرمایش شما متین

اما وقتی من اصلا به هاستم دسترسی نداشتم چطور میتونستم این تغییر رو ایجاد کنم؟

مگر غیر از اینکه باید وارد هاست بشی؟من وقتی دسترسی ندارم چطوری تغییر رو ایجاد کنم؟ آیا به عهده ایشون نبوده؟

دوست گرامی این بروز رسانی ها بصورت اتوماتیک توسط مدیر سرور با هر آپ دیتی که شرکت سی پنل ارائه میده انجام میده تا سیستم بروز باشه و باگها کاهش پیدا کنن پس این مساله هیچ ربطی به کاربر نداره.

حال اگر شما مشخصات هاست خودتون رو دارید تغییر ذکر شده رو اعمال کنید که انگاری اقدام کردین.

پیروز باشید

الان ایشون تغییرات رو انجام دادند! اما نمیتونم وارد بخش مدیریت سایتم بشم! میگه کاربر موجود نیست!

چیکار باید بکنم؟

از داخل خود سایت هم نمیتونم وارد شم میگه نام کاربری موجود نمیباشد

کلافه م کرده این هاست مزخرف

با سلام

دوست عزیز وقتی به هاست هم دسترسی ندارید و وارد جوملا هم نمیتونید بشید؛ خب دیگه نمیشه کاری کرد!!! حداقل اگه وارد ادمین میتونستید بشید میشد از طریق کامپوننتها به فایل کانفیگ و دیتاییس وصل شد(بدون ورود به محیط هاست) ولی با این اوضاع کاری نمیشه کرد!

مثلا این افزونه ها:

Art Adminer - Joomla! Extensions Directory

Database Management - Joomla! Extensions Directory

میبایست که به هاستینگتون اطلاع بدید که اطلاعات هاست رو دراختیار شما بذاره....

موفق باشید و سربلند

با سلام

دوست عزیز وقتی به هاست هم دسترسی ندارید و وارد جوملا هم نمیتونید بشید؛ خب دیگه نمیشه کاری کرد!!! حداقل اگه وارد ادمین میتونستید بشید میشد از طریق کامپوننتها به فایل کانفیگ و دیتاییس وصل شد(بدون ورود به محیط هاست) ولی با این اوضاع کاری نمیشه کرد!

مثلا این افزونه ها:

Art Adminer - Joomla! Extensions Directory

Database Management - Joomla! Extensions Directory

میبایست که به هاستینگتون اطلاع بدید که اطلاعات هاست رو دراختیار شما بذاره....

موفق باشید و سربلند

آقا الان وارد هاست میتونم بشم اما وارد مدیریت جوملا نمیتونم بشم!*از زمانی که مدیر سرور اون ارور رو رفع کرد سایت وارد میاد اما نمیتونم وارد پنل کاربری شم میشه از هاست کاری کرد که یوزر ادمین پنل بالا بیاد؟

وارد پنل ادمین نمیتوانید بشود؟

از webconfing نام کاربری و پسورد جدید بزن- بعد وارد شدی عوض کن

این وب کانفیگ کجاست دقیقا؟

تو عزیز مگه ASP داری کار می کنیم ، تازه اش هم این روش دیگه تو ASP هم قدیمی شده

این وب کانفیگ کجاست دقیقا؟

دوست عزیز باید از طریق phpmyadmin اقدام به تغییر یا ایجاد نام کاربری و رمز عبور کنید

تو عزیز مگه ASP داری کار می کنیم ، تازه اش هم این روش دیگه تو ASP هم قدیمی شده

دوست عزیز باید از طریق phpmyadmin اقدام به تغییر یا ایجاد نام کاربری و رمز عبور کنید

دوست عزیز کاش روشش رو هم میگفتی چطوره!ممنون میشم توضیح کامل بدی

ااصلا چرا پاک شدن؟من که دست نردم به هیچ عنوان! مدیر سرور امدایرادشو برطرف کنه که سایت بالا بیاد!حالا سایت بالا میاد اما یوزرهاکار نمیکنن

با استفاده از phpmyadmin

به جدول مربوط به کاربران برید => رو گزینه ویرایش کلیک کنید و نام کاربری رو رمز عبور رو می تونید تغییر بدید

رمز عبور کد شده است برای همین به جای رمز عبور عبارت زیر رو قرار بدید تا رمز عبور شما کلمه 12345بشه و سپس از مدیریت می تونید ان رو تغییر بدید

fd530a53afdcf04e8908dbd7d0227b1a:nBooCqk8OvzckjzriPBPSDe4q80pmXBL

با استفاده از phpmyadmin

به جدول مربوط به کاربران برید => رو گزینه ویرایش کلیک کنید و نام کاربری رو رمز عبور رو می تونید تغییر بدید

رمز عبور کد شده است برای همین به جای رمز عبور عبارت زیر رو قرار بدید تا رمز عبور شما کلمه 12345بشه و سپس از مدیریت می تونید ان رو تغییر بدید

منظورتون داخل هاست هستش؟اگه ممکنه اسم منو هارو انگلش بفرمایید

برای من این خطا رو میده !

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

چه کار کنم ؟

دوست گرامی کاش یه تاپیک مجزا میزدین ولی خوب .

شما مشکل ارتباط با پایگاه داده دارین فایل کانفیگ رو چک کنید و اینکه یوزر برای پایگاه داده در هاستتون ایجاد کردین یا خیر؟

robimax9 عزیز ابتدا وارد هاست سی پنل خود بشین و به phpmyadmin مراجعه کنید.

سپس نام پایگاهد داده خود را انتخاب کنید و در سمت چپ تیبل users رو انتخاب کنید.

حال نام کاربری ادمین سایت رو پیدا کنید از لیست کاربران موحود سپس روی پسورد کلیک کرده و کلمه عبور

را وا رد و ذخیره کنید اگر به اینصورت نشد روی ادیت کلیک کرده و مراحل را انجام دهید.

الان آقا به نظر شما درسته من آدرس سایتم رو میزنم تهش یه 2083:که برم داخل هاستم اما با این پیغام مواجه میشم

502 Read from server failed: Unknown error

The following error occurred while trying to access http://farazkala.com:2083/:

502 Read from server failed: Unknown error

ولی آدرس خود هاست رو میزنم https://hosting.noavarnet.net:2083 وارد هاستم میتونم بشم به نظر شما مشکل چیه؟ به مدیر سرور میگم میگه مشکل از فنی بگید تا رفع کنیم!*آخه چی بگم به این بنه خدا واقعا افتضاحه!سرعت لود سایت هم خیلی کمه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه!

دوست عزیز شما آدرس را اشتباهی وارد می کنید آدرسی که شما میزنید اینه http://farazkala.com:2083 که درستش این هست https://farazkala.com:2083

برای استفاده از پورت 2082 باید با http:// استفاده شود و پورت 2083 باید از https:// استفاده شود.

در مورد لود نیز موارد بسیار زیاد هست که باید بررسی شود.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری