zoormand

لینک مطالب

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت دوستان، پشتیبانان و پیشگسوتان همیشه در صحنه

من در منو سایت ،منوی با نوع مجموعه (مجموعه مطالب )ایجاد کردم و در قسمت انتخاب مجموعه، مجموعه مورد نظر خودم رو انتخاب کردم،از طرفی برخی از ماژول ها رو برای این لینک (نمایش در صفحه مجموعه )انتخاب کردم

حالا در صفحه لینک مورد نظر همه ماژول های مورد نظر نمایش داده میشه فقط مشکل رو ادامه مطلب مطالب و نمایش و عدم نمایش ماژول های یاد شده هستش.

برخی از مطالب با وجود انتشار در مجموعه مورد نظر زمانی که روی آن کلیک می شود در صفحه ای با Url بدون نام مستعار منو (یعنی در صفحه که نمایش داده می شود ماژول ها دیگر فعال نمی باشد) نمایش داده می شود

مثلا زمانی که رو عنوان یا ادامه مطلب در صفحه منو یاد شده کلیک می شود برخی با آدرس اینگونه ظاهر می گردد که در نتیجه تمام ماژول های اختصاص داده شده به صفحه فعال باقی می ماند و همراه با آنان کل مطلب نمایش داده می شود

برخی دیگر با وجودی که در همین مجموعه و صفحه منو یاد شده قرار دارد با کلیک روی عنوان یا ادامه مطلب در صفحه ای دیگر با آدرس دیگر ظاهر می شود که چون شامل نام منو نمی باشد ماژول های اختصاص داده شده به منو در آن فعال نیست

پیش از راهنمایی اینجانب این نکته را ذکر کنم که نام های مستعار را چک کرده ام همچنین از پلاگین یا افرونه ای جهت seo استفاده نمی کنم

سپاس

ویرایش شده در توسط zoormand

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری