mortaza_max

کمک در انتخاب میزبانی هاست و دامین...

10 پست در این موضوع

سلام دوستان من میخام یه هاست و دامین بخرم...

چند تا سوال داشتم؟ دوستانی که تجربه دارند صرفه نظر از تبلیغ یک سایت خاص:

1- هاستی که پر سرعت باشه امنیتش بالا باشه و قطعی نداشته باشه، آنتی شل و ابزارهای امنیتی و سئو داشته باشه و هک نشده باشه و سرور خارجی با قیمت مناسب داشته باشه... چی پیشنهاد میکنید؟

2- همینطور دامین از کجا بخرم که خوب باشه و امنیتش بالا باشه و قطعی نداشته باشه و قیمتش مناسب باشه...

راستش زیاد رو قیمت حساس نیستم فقط خوب باشه و از امنیت و سرعت بالایی برخوردار باشه و پشتیبانیش هم خوب باشه از همه مهمتر سازگار با جوملا. منتظر نظر دوستان هستم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

هاستیگ های ایرانی معتبر رتبه بندی شدن تو لینک زیر

http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR?pi=1&ob=RANK&oo=ASC

یکی هاست مهم تر پشتیبانی هاست که خیلی مهمه

من یک شرکت ارزون و معتبر که واقعا من خودم ازش هاست میگیرم براتون پ خ میکنم دامینم میتونید از همونجا بگیرید

سلام دوستان من میخام یه هاست و دامین بخرم...

چند تا سوال داشتم؟ دوستانی که تجربه دارند صرفه نظر از تبلیغ یک سایت خاص:

1- هاستی که پر سرعت باشه امنیتش بالا باشه و قطعی نداشته باشه، آنتی شل و ابزارهای امنیتی و سئو داشته باشه و هک نشده باشه و سرور خارجی با قیمت مناسب داشته باشه... چی پیشنهاد میکنید؟

2- همینطور دامین از کجا بخرم که خوب باشه و امنیتش بالا باشه و قطعی نداشته باشه و قیمتش مناسب باشه...

راستش زیاد رو قیمت حساس نیستم فقط خوب باشه و از امنیت و سرعت بالایی برخوردار باشه و پشتیبانیش هم خوب باشه از همه مهمتر سازگار با جوملا. منتظر نظر دوستان هستم.

همیشه برای نفوذ و هک دو راه وجود دارد، 1. سرور 2. سایت

ابزارهای Seo هیچ ربطی به سرور و هاست مورد نظر شما ندارد، این مربوط به سیستم سایت شما است که باید توسط طراح سایت بهینه سازی و SEO شود.

دامین ربطی به قطعی ندارد، همیشه دقت کنید از شرکتی خریداری کنید که نماد اعتماد داشته باشد، کنترل پنل اختصاصی برای دامنه های خارجی خود داشته باشد و مرکز ثبت دامنه های بین المللی اش دایرکتی باشد، زیرا مرکز ثبت اگر آنلاین نیک یا Godaddy باشد این مراکز ثبت با ایرانیان مشکل دارند و در آینده با مشکل مواجه خواهید شد.

پشتیبانی مهمترین رکن یک سایت ارایه خدمات میزبانی است.

دامین ربطی به قطعی ندارد، همیشه دقت کنید از شرکتی خریداری کنید که نماد اعتماد داشته باشد، کنترل پنل اختصاصی برای دامنه های خارجی خود داشته باشد و مرکز ثبت دامنه های بین المللی اش دایرکتی باشد، زیرا مرکز ثبت اگر آنلاین نیک یا Godaddy باشد این مراکز ثبت با ایرانیان مشکل دارند و در آینده با مشکل مواجه خواهید شد.

ممنون از پاسختون...

میشه یه همچین شرکتی با این خصوصیات که گفتین معرفی کنین؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری