mitra1980

انتقال مطالب کامپوننت کیوننا به دیتابیس دیگر

13 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان

من از کیوننا 2.0.2 استفاده میکنم و قصد دارم تمام پست ها و مطالبی که داخل دیتابیس این افزونه هست رو به یه دیتابیس دیگه که کیوننا 3.0.0 نصب هست منتقل کنم چه راهی رو پیشنهاد میکنید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

از جوملاتون یک بک اپ کامل بگیرید و با استفاده از خود کیونیای فعلی که همون 2 هست از داخل سایت اقدام به اپدیت کنید. نیاز به دیتابیس جدیدی نیست

سلام

من ناچار شدم سایت جدیدی با جوملا 2.5 ایجاد کنم ولی مطالب موجود در کیوننا قبلی اهمییت زیادی برام داره و دیگه قادر به ارتقا جوملا 1.5 نیستم راه دیگه ای هست؟

کار خودتون را مشکل نکنید . شما با استفاده از اپدیت با jUpgrade - Joomla! Extensions Directory کیونا هم به طور خودکار اپدیت می شه.

ولی فکر کنم نیاز به این پلاگین تجاری هم باشه:

Kunena Plugin | Extension Plugins | Kunena Plugin from redCOMPONENT.com | Joomla Extensions

نه ببینید من یه سایت جدید ایجاد کردم و نمیخوام جوملا 1.5 رو آپدیت کنم فقط مطالب کیوننا 2.0.4 رو میخوام بریزم رو کیوننا 3.0.0 کو رو جوملا 2.5 هست اگر لازم باشه مشخصات ادمین رو بهتون بدم

با سلام...

نیازی به این کار نیست...

اگر کیونناتون در وملا15 هست و میخواید بیاریدش توی جوملا2.5 . فقط کافیه که از تیببلهای کیوننا در دیتابیس جوملا قبلی اکسپورت بگیرید و بعد بیارید در دیتابیس جوملای جدید ایمپورت کنید.(فقط برای اینکه به ارور خاصی نخورید. قبل از ایمپورت ؛ تیبللهای کیووننا در جوملای جدید رو خالی (Empty )کنید و بعد عملیات ایمپورت روانجام بدید.

موفق باشید وسربلند

دقیقا طبق فرمایشات شما عمل کردم ارور نداد ولی هیچ کئوم از مطالب منتقل نشد

برای شما امکانش هست انجام بدین اگر مشخصات ادمین رو بدم؟

شما از همه جداول مربوط به کیوننا در جوملا 1.5 اکسپورت بگیرید و سپس فایلش رو باز کنید و پیشوند جداول رو که jos هست همه رو با پیشوند جداول جوملا 2.5 خودتون جایگزین کنید

سپس جداول کیوننا رو که در جوملا 2.5 د ارید ابتدا حذف کنید و بعد فایلی رو که اکسپورت گرفتید ایمپورتش کنید....

فایلهاتونم از در این مسیر هستن media/kunena/attachments/ روی جوملای جدید کپی کنید

سلام

ممنون از شما

فرمایشات شما رو انجام دادم مشکل حل شد اما ارور زیر رو داخل تمام پیج ها دارم

Warning: array_intersect() [function.array-intersect]: Argument #2 is not an array in /home/civilair/public_html/site/plugins/kunena/joomla/access.php on line 179

Warning: array_intersect() [function.array-intersect]: Argument #2 is not an array in /home/civilair/public_html/site/plugins/kunena/joomla/access.php on line 180

Warning: array_intersect() [function.array-intersect]: Argument #2 is not an array in /home/civilair/public_html/site/plugins/kunena/joomla/access.php on line 179

Warning: array_intersect() [function.array-intersect]: Argument #2 is not an array in /home/civilair/public_html/site/plugins/kunena/joomla/access.php on line 180

خیلی ممنون مشکل رفع شد دسترسی ها روی ( هیپکس) قرار گرفته بود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری