vahid_d_0101

مشکلات بسته فروشگاهی باران که تا به حال حل نشده است

4 پست در این موضوع

با سلام اقایون متاسفانه بسته فروشگاهی باران خیلی وقته که منتشر شده و به قول سازنده هیچ پشتیبانی از ان نمیشود !!!!!!!!!!!!!!

خوب حالا من مشکلات را میگم تا با هم یه جوری حلش کنیم

من کل تاپیک بسته فروشگاهی باران را خواندم و فهمیدم همه این مشکلات همچنان پا بر جاست ؟!

مشکل 1 : مشکل ایمیل خواستن از مشتریانی هست که میخواهند بدون ثبت نام جنسی را خرید کنند که صفحه ثبت نام جایی برای ایمیل وارد کردن ندارد ولی از مشتری ایمیل میخواهد

مشکل 2 : اگر شما همه محصولات پیش فرض فروشگاه را پاک کنید و محصولات جدیدی را وارد کنید در صفحه اول سایت محصولات شما نمایش داده نمیشود

مشکل 3 : من به هیچ وجه نتوانستم نمایش موقعیت ماژول ها را فعال کنم یعنی تمام کار هایی که گفته بودن انجام دادم ولی وقتی ادرس را با اون علامت سوال میزنم موقعیت ماژول ها نمایش داده نمی شه

مشکل 4 : با این که من گزینه نمایش دادن مالیات را غیر فعال کردم ولی بازهم در مرحله اخر مالیات نمایش داده میشه

مشکل 5 : فاکتور pdf به صورت مربع مربع نمایش داده میشه

خواهشن یکی این مشکلات را شروع به حلش کنه تا این بسته فروشگاهی کامل بشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام دوست عزیز

من میتونم مشکل 2 و 5 شما را جواب بدم

برای اینکه محصولاتی که جدید اضافه می کنید در صفحه اصلی نمایش داده بشه ابتدا از قسمت منو وارد منوی اصلی و سپس صفحه اصلی می شوید.بعد سمت چپ در قسمت اول (انتخاب های موردنیاز) گزینه show را منوی کشوی روی All تنظیم کنید و StaticPage را روی shipping تنظیم کنید و بقیه پارامتر های این قسمت و خالی بگذارید و ذخیره کنید مشکلتون حل میشه

در مورد مشکل 5 هم تا اونجایی که یادم هست یکی از دوستان تو همین انجمن یه فونت فارسی بهش اضافه کرده بود و مشکل فاکتور و حل کرده بود. اگر یه سرچ تو همین انجمن بکنید پیداش می کنید که دقیقا باید چه کار کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری