soniaaaa

دریافت راهنمائی برای تغییرات اساسی در قالب Shaper_simplicity_ii

6 پست در این موضوع

سلام

من میخواستم تغییرات اساسی در قالب Shaper_simplicity_ii بدم چون فرصت ندارم دنبال قالب خوبی بگردم و اینکه موقعیت های خوبی داره

چطور میتونم بجای بک راوند سفید از یه پترن طرح دار استفاده کنم بطوریکه هیچ مشکلی توی ظاهرش بوجود نیاد

چون نگاه کردم تو قسمت BODY فایل CSS فقط یه کد رنگ هست که اونو باید با یه آدرس تصویر پترن جابجا کرد . اما مطمئن نیستم کار خوب پیش بره

و اینکه میخوام مدل منو آبشاری بذارم اما هر کاری میکنم اصلا نمیشه یعنی من بلد نیستم :didi:

ممنون میشم راهنمائیم کنین gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آها یه مشکل دیگه هم داشتم :dadad4:

من هر کاری میکنم عنوان سایتم توی قسمت تپ بار عوض شه فایده نداره : جوملا 2.5 فارسی- انجمن جوملای ایران :65d6a5d6s:

بعد رفتم تو ویرایش قالب اونجا هم چیزی دستگیرم نشد جز اینکه یه چیز جزئی توی فوتر تغییر میکنه !book]

اگه میشه اینم بهم بگینننننننننننن:oom:

بک گراندش فایل template.css خط 24 کلاس زیر

.bg {
   background: none repeat scroll 0% 0% rgb(245, 245, 245);
}

بجای رنگ میتونید تصویر بدید تصویرتون رو در پوشه تصاویر قالب قرار بدید و کدش رو به شکل زیر بنویسید

.bg {
 background: url("../images/tasvir.png");
}

منوهاتون رو هم تعریف کنید این قالب حالت آبشاری داره

برای تغییر عنوان هم به منوی اصلی برید و خانه و انتخابهای نمایش صفحه و عنوان مرورگر

واقعا مرسسسسسی:a2d3:

ببینین ، من منوها رو یه عالمه هستش ، ولی هر منو آبشاری میذارم انگار نه انگار

بعد من زمانی که این بک راوند رو بذارم ... کادر مطالبم که سفید هست همونطوری میمونه میشه کاری کرد که اینا هم ست بشن با بک رواند یا نمیشه

اینا تو قسمت ایمیج باس تغییر بدم یا نه تو css هست

خیلی مخلصیم[sibil]

آها ببخشین ... منو منظورم منو بالایی نیسسس سوری

منظورم منو سمت چپ بودش :25r30wi:

کادر مطالب رو هم میتونید با فایرباگ کدش رو پیدا کنید و براش بک گراند بذارید...

برای منوی سمت چپ هم اول باید ماژول منو ایجاد کیند و در موقعیت چپ منتشر کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری