molana_rumy

مشکل با افزونه ارسال اس ام اس و RSFirewall

9 پست در این موضوع

با سلام

دوستان در انجمنهای دیگه کسی جواب منو نداد, ممنون میشم یه کمکی بکنین.

بعد از نصب افزونه RSFirewall و ایجاد تغییراتی که افزونه مطرح کرده بود دیگه افزونه "خبرنامه پیام کوتاه" در سایتم کار نمیکنه. بنظر میاد دسترسی این افزونه بسته شده. چکار باید بکنم که مشکل حل بشه؟

در ضمن فایل php.ini که افزونه ساخته باعث شده بود سایتم بالا نیاد که با تغییر نام این فایل فعلا سایت بالا میاد, نمیدونم کدام کد در این فایل مشکل داره؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام به انجمن جوملای ایران خوش آمدید

چه پیغامی نمایش داده میشه .

ادرس سایت را لطفا درج کنید. تا چک کنیم

اگر پیغامی مربوط به دیتابیس میده .از طریق افزونه فایروال یکبار پایگاه داده را بده بازسازی کنه .

از کدام نسخه های این افزونه استفاده میکنی.

با درود .. در افزونه تنظیماتی هست که میتونید سطح دسترسی به سایر بخش های سایت رو محدود کنید ... اون قسمت رو تغییر بدید درست میشه

ممنون دوستان

پیغامی نمیده و همونطور که قبلا کار میکرد حالا هم کار میکنه (مثلا مینویسه "شماره شما در سیستم وجود دارد") ولی پیامی روی گوشیم نمیاد. نسخه 35 رو خریداری کردم. چون سایت هنوز آماده نیست آفلاینه و نمیتونم از این حالت درش بیارم , شرمنده.

کجای این افزونه باید "سطح دسترسی به سایر بخش ها" رو تغییر بدم و چطوری. من خیلی از این افزونه سر در نمیارم. اصلا نمیدونم چطوری غیر فعال میشه.

با تشکر

به بخش پیکربندی فایروال برو .و تب 4 که میشه کنترل دسترسی افزونه ها را انتخاب کن .

از اونجا میشه سطح دسترسی به افزونه ها را تغییر داد.

برای غیر فعال کردن سطح دسترسی کافی هست روی گزینه خیر قرار بدی.

موفق پایدار

ممنون

در تب چهارم (کنترل سطح دسترسی قسمت سرپرستی) که رفتم گزینه "فعال سازی کنترل سطح دسترسی قسمت سرپرستی" روی خیر قرار داشت و من هم چند بار اونو تغییر دادم و ذخیره کردم (روی خیر) ولی باز هم حل نشد.

خوب بهترین راه حلی که میتونم پیشنهاد کنم تا زودتر به نتیجه برسی اینه

شما روی لوکال کامپوننت فایروال را نصب کن . سپس فایروال سایت خودتون هم باز کنید . و تمام تنظیمات را مشابه تنظیمات فایروالی که روی لوکال هست ست کنید .

اینطوری معلوم میشه که شما ایا گزینه ایی را دستکاری کردی یا نه .

حداقل میشه فهمید که فایروال مشکل نداره . و باید دنبال اشکال در جایی دیگر باشید.

فقط بهم بگو این نسخه فایروال را از کدام سایت خریداری کردی .ممکنه در تغییراتی که در افزونه ایجاد کردند باعث ایجاد مشکل شدن .

خبرنامه پیامکی مال کدام سایت .هست .

این دو تا سوال منو جواب بده تا حدس خودم را بگم .که ممکنه مشکل از کجا باشه .

فکر کنم یکی از لودرها روی سرور نصب نباشه .

موفق پایدار

ممنون دوست عزیز

آخه جوملایی که دارم یه فایل نصبی کوئیک استارت هست و لایسنس گذاری شده (قالب همراه با ویرچومارت خریدم) و RSFirewall رو هم از جومینا خریدم که بازم لایسنس گذاری شده و به این دلایل نمیتونم در لوکال نصبش کنم. خبر نامه هم همون فایلهایی است که در پیامک ایرانیان هم موجوده.

ارسال شده در (ویرایش شده)

احتمال زیاد لودر Source Guardian روی سرور نصب نیست .که با مشکل نشان ندادن روبرو میشید.

یا اینکه از نظر افزونه فایروال این یک حفره حساب میشه . و برای همین باعث اختلال در افزونه شما می شود.

متاسفانه چون امکان دیدن نیست .نمیتونم دقیق کمک کنم .اما احتمال زیاد فعال بودن این لودر باعث شده تا فایروال به هر افزونه ایی که با این لودر در ارتباط هست را مسدود کنه .

البته نسخه های کرکی افزونه فایروال با بعضی از لودر ها مشکل دارند .

من این موضوع را قبلا روی چند لودر مشاهد کردم .البته بعضی از نسخه های کرکی اینجوری هستن

موفق پایدار

ویرایش شده در توسط Mohammad Deljou

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری