MRT69

سوال در مورد تغیرات css در ماژول ها و....

10 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من مثلا می خوام یه سری تغیرات مثل رنگ نوع فونت اندازه و .... توی یه ماژولی از سایتم اعمال کنم

با کمک ابزار inspect element مرورگر چه طور می تونم ادرس فایلی که باید ویرایش کنم رو در بیارم

مثلا یه قسمتی از سایتم یه فونت خاصی با یه رنگ خاصی می خوام اینو از توی کد هاش تغیر بدم چه طور بفهم که ادرس فایل مربوطه کجاس ؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همونجا که مثلا مینویسه template.css:14 روش کلیک کنید یه قسمت میاد که مسیر فایلها هستش از اونجا میتونید مسیر رو ببینید

سلام

با اجازه از اساتید....

برای اینکار بهتره با استفاده از مرور گر فایر فاکس و افزونه فایر باگ اون قسمت رو انتخاب کنید و مثل تصویر زیر روش کلیک کنید و فایل کاملش باز میشه همچنین همونطوری که صابر خان گفتند آدرسشو میده

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13725966341.png

اما این پایان کار نیست!!!!!

اگه توی یه قسمت از ماژولتون تغییر ایجاد کنید تمام ماژول ها دچار همین تغییر می شوند برای اینکه چند نوع ماژول داشته باشید باید از تکنیک override استفاده نمایید که فکر کنم آموزشش باشه تو انجمن اگه پیدا نکردید بگید راهنماییتون کنم....

ارادتمند

با تشکر از دوستان

ولی

من باز درست متوجه نشدم مثلا

توی لینک زیر من می خوام عرض ماژول سرچی که بالا هست رو زیاد کنم متوجه نشدم باید به چه مسیری برم برای تغیر عرض باکس جستجوی این ماژول

http://www.rayanpezeshk.com/final/

ممنون میشم کمک کنید

نیازی نیست که حتما تو فایل استایل ماژول تغییرات رو انجام بدین شما می تونین تو فایل های استایل قالب هم تغییرات رو اضافه کنید برای مثال الان کلاس قسمت جستجو .search هست و شما می خواین input رو که در اون دایو هست رو عریض تر کنید کافیه از این کد تو قالب استفاده کنید

.search input{
width:290px;
}

ممنون دوست عزیز

یعنی چی یعنی به انتهای template.css این کد اضافه و عرض دلخواهو بهش بدم ؟؟

ممنون دوست عزیز

یعنی چی یعنی به انتهای template.css این کد اضافه و عرض دلخواهو بهش بدم ؟؟

بله درسته میتونید این کار رو کنید

خوب من این کد رو اضافه کردم ته فایل مورد نظر در قالب مورد نظر و عرض را هم 100 دادم

ولی هچ تغییری نکرد ؟؟!!!!

مشکل از چیه

دوست عزیز 100 که همین عرض پیشفرض هست پس تغییری مشاهده نمی کنید شما شما مقادیر بیشتر بدین اگر تغییری نکرد به آخر کد !important اضافه کنید تا اعمال شه

برای مثال width:190px !important;

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری