8 پست در این موضوع

سلام به همه

میخواستم بدونم کدوم یک از زبان های برنامه نویسی تحت وب بهتره از همه لحاظ :ASP.net یا PHP ؟

نقاط ضعف و قدرتشون رو بگید؟

کدوم قوی تره؟

کدوم درآمد زا تره؟

کدوم رو میشه برای پروژه های بزرگ در نظر گرفت؟

...

ممنون

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هر کدام مزایا و معایبی دارند - شما کافی بود یه سرچ کوچولو میزدی n تا مقاله میومد

در آخر هم اون سلیقه و علاقه شماست که تعیین کننده است- من خودم چند سالی asp.net-#c کار می کردم حالا اومدم سراغ php

php مخصوص وبه کمتر باهاش اپلیکیشن می نویسند و کمتر در پروژه های بزرگ ازش استفاده میشه - اوپن سورسه - پشتیبانی کمتری نسبت به asp داره - ماکروسافت به شدت از Asp پشتیبانی می کنه -msdn-

asp تجاریه منتها کنترل و api های فراوانی داره بر خلاف php که زمان انجام پروزه را کمتر منتها شخصی سازی پروژه را محدود می کنه و .......

کلا یک توصیه دارم اگر رشتت کامپیوتر یا ای تی هست برو سمت asp اگر کامپیوتری نیستی php

کلا یک توصیه دارم اگر رشتت کامپیوتر یا ای تی هست برو سمت asp اگر کامپیوتری نیستی php

سلام

مجید جان چرا این توصیه رو میکنی شما ؟:auau:

یکم توضیح کامل بده

ممنون

php و asp هر دو زبان برنامه نویسی هستند مثل یک اتوموبیل دست کسی که رانندگی بلد نباشه با هیچ کدوم نمیتونه کار کنه ولی بلد باشه فرقی براش نمیکنه!

هر چیزی که شما با asp طراحی کنید با php هم میتونید طراحی کنید و باز فرقی نداره

در خصوص پروژه های کوچک و بزرگ هم باز فرقی نداره تو دنیا پروژه های بزرگ با هر دو طراحی شده

تنها تفاوت بحث open source بودنشون هست همین!

مهندس طالبی قشنگ توضیح داد ولی توصیه من به این دلیل بود که شما 3-4 ساله داره تو دانشگاه با c++ و vitual studio کار می کنی خوب یادگیری asp برای شما راحت تر هست و سریع تر یاد می گیری . در کل یادگیری یک زبان جدید برای یک برنامه نویس کار چند روزه ولی مسلط شدن به ان زمان بر هست

سلام به همه

میخواستم بدونم کدوم یک از زبان های برنامه نویسی تحت وب بهتره از همه لحاظ :ASP.net یا PHP ؟

نقاط ضعف و قدرتشون رو بگید؟

کدوم قوی تره؟

کدوم درآمد زا تره؟

کدوم رو میشه برای پروژه های بزرگ در نظر گرفت؟

...

ممنون

یا علی

سلام

این تصمیم برای انتخاب یکی از سخت ترین تصمیم گیریها برای من هم بود!متاسفانه در اکثر انجمن ها به دید تعصبی نگاه میکنن و بیشتر طرف رو گیج می کنند یکی این میگه دوتا اون میگه....

این مقاله تحقیقاتی رو مطالعه کنید نزدیک به 3 ماه با اساتید طراح در دانشگاه های اهواز و آموزشگاه ها سر این موضوع مصاحبه میکردم و در نهایت این تحقیق به سرانجام رسید.نتیجه رو نمیگم خودتون مطالعه کنید.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری