vivaa

افزودن مدیر بعد از نصب جوملا

7 پست در این موضوع

با سلام

من جوملا رو تازه رو لوکال هاست نصب کردم اگه بخام به یه نفر دیگه از یه جای دیگه اختیارات بدم برای طراحیش و کار باهاش، باید چیکار کنم ؟ اصلا چنین چیزی ممکنه ؟ باید هرکدوم جدا کار کنیم یا میشه یه مرحله ای رو من انجام بدم ذخیره کنم از اینجا به بعدشو اون انجام بده و همینطور درکنار هم انجام بدیم

و اینکه اون باید چه کارهایی بکنه ؟ومپ سرور و جوملا رو دقیقا مثل مثل نصب کنه یا چی ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلامم

اگه بخواد باهم کار کنید تنها و بدون دردسر ترین راه کار بروی هاست و دیگر هیچ

می تونید از سرور های مجازی یا خصوصی هم استفاده کنید ولی همون هاست بصرفه تره ..

ببخشید یکیتون میشه کامل ومرحله به مرحله توضیح بدید که دقیقا چه کارهایی باید بکنیم ؟

شما اول برای خودتون یک هاست تهیه کنید و سایتی رو که روی لوکال ایجاد کردید روی هاست منتقل کنید

نحوه انتقال از لوکال به هاست هم بارها در انجمن توضیح داده شده میتونید براحتی داخل انجمن جستجو کنید

بازم هر جا مشکلی داشتید مطرح کنید تا راهنمایی لازم رو دریافت کنید

شما اول برای خودتون یک هاست تهیه کنید و سایتی رو که روی لوکال ایجاد کردید روی هاست منتقل کنید

نحوه انتقال از لوکال به هاست هم بارها در انجمن توضیح داده شده میتونید براحتی داخل انجمن جستجو کنید

بازم هر جا مشکلی داشتید مطرح کنید تا راهنمایی لازم رو دریافت کنید

ببخشید یه جایی خوندم "نصب جوملا بر روی هاست cpanel"

از این طریق هم میشه ؟

این روشی که گفتم یعنی همون مراحلی رو که تو کامپیوتر شخصی برای طراحیش انجام میدیم به جاش روی هاست انجام میدیم ؟

اونوقت این جوملا بعد از نصب بیش از 400 مگابایت فضا میگیره ، این فضا رو از فضای هاستمون هم میگیره ؟

و سوال اخر اینکه اگر تو کامپیوتر شخصی طراحی رو کامل کنیم برای انتقالش باید حتما جوملا رو روی هاست هم نصب کنیم ؟

ببخشید یه جایی خوندم "نصب جوملا بر روی هاست cpanel"

از این طریق هم میشه ؟

CPanel برنامه مدیریت فضای میزبانی شما هست.

این روشی که گفتم یعنی همون مراحلی رو که تو کامپیوتر شخصی برای طراحیش انجام میدیم به جاش روی هاست انجام میدیم ؟

بله روی هاست انجام میدید.

اونوقت این جوملا بعد از نصب بیش از 400 مگابایت فضا میگیره ، این فضا رو از فضای هاستمون هم میگیره ؟

جوملا بعد از نصب بر روی هاست شما فضایی حدود 25-30مگ را به خودش تخصیص می دهد.بستگی داره از کدام سایت جوملا رو دریافت کنید.

و سوال اخر اینکه اگر تو کامپیوتر شخصی طراحی رو کامل کنیم برای انتقالش باید حتما جوملا رو روی هاست هم نصب کنیم ؟

بعد از طراحی در سیستم خانگی میتونید اون رو بر روی هاست منتقل کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری