raminramz

سوال در مورد انتقال از جوملا به وردپرس

5 پست در این موضوع

با سلام

من سایتم دانلوده و با جوملا خوب به جایی نرسیدم

برای سایت های دانلود مناسب نیست

خواستم بپرسم ضرر نمیکنم؟؟

پیج رنکم الان 4 هست

افت نمیکنه؟ و ..

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اولا پیچ رنک 4 چندان بد هم نیست در واقع بنظر من خوب هم هست. پسبر چه اساسی متوجه شدید که می تونستید بهتر بشید؟

بهترین سایتهای دانلود توی ایران که الان رنکهای بالایی دارند از 4 بالاتر نیستند

softgozar.com: پیچ رنک گوگل 4 و الکسا در ایران 47

downloadha.com: پیچ رنک گوگل 3 و الکسا در ایران 37

p30download.com: پیگ رنک گوگل 4 و الکسا در ایران 64

پر بازدیدترین سایت ایرانی سایت ورزشی "ورزش 3" است که بیش از یک میلیون بازدید کننده در روز داره پیچ رنک اون که اولین سایت ایرانی هست 5 هست

این سایتها که گفتم از موفق ترین سایتهای ایران هستند که بین 100 سایت پر بازدید ایران هستند(در بین کل سایتها نه فقط دانلود)

من واقعا منظور حرف شما رو متوجه نشدم که میفرمایید چندان خوب نیست و میتونسته بهتر باشه.

ضمنا دوست من اگر از نظر شما جوملا در دانلود خوب نیست مطمئن باشید از ورد پرس بیشتر شاکی خواهید بود چون وردپرس همونطور که از اسمش هم پیداست اساسا برای سایت های خبری و سایتهای بر پایه مقالات و مطالب هست (در سئو و اندکس شدن در موتورها قوی تر از جوملاست)

اگر سایت شما اونقد پیشرفت کرده که فکر میکنید بیشتر از این جوملا به کمکتون نمیاد لازمه مثل خیلی از سایتهای دانلود مدیریت محتوای اختصاصی داشته باشید و نه جوملا و نه وردپرس

موفق باشید

پس اگر سایت شما رنکش 4 است باید بسیار خوشحال هم باشید

ممنون

از نظر پیج رنک که راضی هستم

از نظر بازدید مشکل دارم هترین مطالب رو میزاریم اما سایتی که با وردپرس نوشته شده از ما بالاتر قرار میگیره

مثلا همین دانلودها

فقط خواستم ببینم اگه انتقال بدم پیج رنکم خراب نمیشه؟

گفتم که وردپرس از نظر سئو و اندکس گوگل قویتره و معمولا در حالت مشابه مطالب وردپرس بالاتر و البته سریعتر در گوگل قرار میگیره البته دانلودها به علت بازدید زیادش معمولا گوگل سریعتر از سایت بازدید میکنه در نتیجه مطالبش سریعتر اندکس میخوره.

از اینا گذشته در مورد اینکه پیج رنکتون ضربه میخوره یا نه اگر اصول انتقالتون اشتباه نباشه قاعدتا نباید ضربه ای بخوره. بعضا میاد انتقال میدن (حتی از یک جوملا به جوملای دیگه) اما قاعده انتقال رو رعایت نمیکنن و تمام آدرس ها رو خراب میکنن یا منوها رو به اشتباه می سازن و در نتیجه آدرس ها ارور 404 میده و بعد از مدتی با اینهمه آدرس خراب طبیعی هست که پیج رنک خراب بشه.

اما بازم باید اساتید این امر نظر بدن من اطلاعات کاملی در این زمینه ندارم

ممنون

از نظر پیج رنک که راضی هستم

از نظر بازدید مشکل دارم هترین مطالب رو میزاریم اما سایتی که با وردپرس نوشته شده از ما بالاتر قرار میگیره

مثلا همین دانلودها

فقط خواستم ببینم اگه انتقال بدم پیج رنکم خراب نمیشه؟

برای سایت دانلود بهترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس هست.

خیر خراب نمیشه فقط بعد از انتقال،سایت رو کامل آنالیز کنید (خصوصا" لینک ها).

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری