smr_sajadi

درخواست قالب شبیه سایت استاد سیاوش

11 پست در این موضوع

دوستان عزیز سلااام

یه سایت میخام بزنم که قالبش شدیدا نزدیک به سایت استاد سیاوش عزیز باشه

اینم سایتش ، فقط با ف.شکن باز کنید

نزدیکترین قالب به این سایت چیه؟؟

میشه راهنمایی کنید چیکار کنم که اینجوری بشه سایت؟؟

تشکر فراوان...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تنها راهنمایی که می کنن میان میگن با آرتیستر به راحتی می تونی این قالب رو طراحی کنی کاری نداره ولی نمی دونن بعضیا اصلا بلد نیستیم کار کنن :دی

چون تا حالا چندبار درخواست قالب دادم و اینو گفتن میگم :)

انشاء الله یکی بیاد به شما بهتر راهنمایی کنه :)

دوستان عزیز سلااام

یه سایت میخام بزنم که قالبش شدیدا نزدیک به سایت استاد سیاوش عزیز باشه

اینم سایتش ، فقط با ف.شکن باز کنید

نزدیکترین قالب به این سایت چیه؟؟

میشه راهنمایی کنید چیکار کنم که اینجوری بشه سایت؟؟

تشکر فراوان...

قالب های زیادی در انجمن موجود هست ، همچنین در بنرهای تبلیغاتی قرار گرفته در انجمن لینک سایت تجاری قالب های جوملا موجود هست.

لینک پیام خصوصی شد.

تنها راهنمایی که می کنن میان میگن با آرتیستر به راحتی می تونی این قالب رو طراحی کنی کاری نداره ولی نمی دونن بعضیا اصلا بلد نیستیم کار کنن :دی

چون تا حالا چندبار درخواست قالب دادم و اینو گفتن میگم :)

انشاء الله یکی بیاد به شما بهتر راهنمایی کنه :)

اینکه ماهیگیری یادتون بدن یا ماهی آماده در اختیارتون بزارن کاملا" متفاوته.

این برنامه آنقدرها سخت نیست که نتونید باهاش کار کنید با توجه به اینکه آموزش ها و پرسش و پاسخ ها در همین انجمن موجود و انجام می شود،با رشد و گسترش امکانات این برنامه در آینده نیازی به خرید هیچ یک از قالب های تجاری نخواهد بود.

در طول دوره تحصیلی 80% از دوستان در کلاس به طراحی وب علاقه داشتند اما هیچکدام حاضر به یادگیری و تحمل سختی های راه رو نداشتند!

تشکر پیام جان

اما من نیاز به قالب رایگان توی این سبک دارم یا اینکه راهنمایی کنید که به چه صورت همچین سایتی بزنم...

یا حتی قالب تجاری این سبکب رو معرفی کنید...

تشکر پیام جان

اما من نیاز به قالب رایگان توی این سبک دارم یا اینکه راهنمایی کنید که به چه صورت همچین سایتی بزنم...

یا حتی قالب تجاری این سبکب رو معرفی کنید...

برای پیدا کردن قالب رایگان مشابه فقط باید در انجمن ها و سایت ها جستجو کنید و یا خودتون با برنامه آرتیستر قالب رو طراحی کنید.

در نهایت پس از طراحی یا نصب قالب باید موقعیت های قالب رو همانند سایت مورد نظر پر کنید ، مطالب ، اسلاید شو ، منو و... .

خب پس کسانی که قالب توی این سبک دیدند و میشناسند لطفا معرفی کنند...

درود

ساده ترین قالب جوملا رو که تا حالا دیدم همین قالبه.

ضمنن بنده آرتیستر رو تو 2 ساعت یاد گرفتم به خداوندی خدا هم قسم میخورم باورتون بشه. از شما هم تقاضا دارم برین و از آموزشهای انجمن استفاده کنید.

قصدم از گفتن این حرفا این بود که خدمتتون عرض کنم کار سختی نیست. بنده هم 3 هفتست با جوملا آشنا شدم

موفق باشید

سلام به دوستان عزیز من قالب این ادرس ومیخوام یا چیزی نزدیک به این کسی میتونه راهنمایی کنه متشکرم

درضمن برای نصبش کسی برام انجام میده ؟

آبسان زلال، طراح و مجری سیستم های تصفیه آب و فاضلاب

متشکرم

سلام به دوستان عزیز من قالب این ادرس ومیخوام یا چیزی نزدیک به این کسی میتونه راهنمایی کنه متشکرم

درضمن برای نصبش کسی برام انجام میده ؟

http://www.absunwater.com/

متشکرم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری