fanfan

راهنمایی خطا در کامپوننت RSMembership

8 پست در این موضوع

با عرض خسته نباشید

من تو این کامپوننت اشتراک درست کردم و پلاگین پارس پال رو هم از خود پارس پال دانلود و تکمیل کردم

یک منو درست کردم و اشتراک ایجاد شده رو مثل اموزش بهش لینک کردم . وقتی منو رو کلیک میکنم همه چی درسته . یعنی مشخصات و مبلغی که ثبت کردم نمایش میده و میگه برای پرداخت کلیک کن . ولی وقتی دکمه پرداخت رو می زنم به جای اینکه بره تو صفحه مشخصات و فیلدها رو نشون بده ، خطای زیر میاد . لطفا راهنمایی کنید . ممنون میشم بگید کجای کار اشتباه کردم

The requested URL /treasure/kharid-eshterak1/subscribe-to/1-1 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

استاد گرامی مشکل اول حل شد . البته با چند بار نصب و حذف کردن

حالا یک مشکلی وجود داره که انتظار دارم کمکم کنید . خیلی فوریه . ممنون

من پلاگین اتصال پارس پال رو متصل کردم و مشترکین میتونن انلاین پرداخت کنند و خیلی خوب کار میکنه .

ولی نمی دونم چطور باید کاری کنم که مشترکینی که به آنلاین دسترسی ندارند براشون شماره حساب بزارم و اونها شماره فیش واریزی رو وارد کنند و اشتراکشون فعال بشه . حالا یا مثل آنلاین که اتومات فعال میشه یا اینکه حتی بتونم به صورت دستی فعال کنم . این قسمت خیلی مهم نیست

فقط نمی دونم چطور باید کاری کنم که مشترکین شماره فیش های واریزیشون رو وارد کنند .

می خواستم توسط فرم ساز ، فرم ثبت اشتراک بزارم بعد هر مشترک رو دستی براش اشتراک فعال کنم . آیا چنین چیزی ممکن هست و اگر ممکن هست لطفا راهنمایی کنید

استاد یک افزونه حق اشتراک دیگه ای هم معرفی کردن تو همین تالار ولی پلاگین پارس پال نداره . هزینه تهیه پلاگین پارس پال تقریبا چقدر میشه در افزونه دیگه ای که معرفی کردین سال گذشته الان اسمش یادم نیست

ممنون مشکل حل شد

فقط خیلی شرمنده شدم که پاسخ دادین .

بهتر نیست بخش پاسخگویی رو غیر فعال کنید . نمی خوام توهین کنم . فقط درخواست کردم چون خیلی وقت همه داره تلف میشه . من خیلی از تاپیک ها دیدم هیچ پاسخی داده نشده

فکر کنم آخر عمر این تالار رسیده

خدانگهدار همه

این درستش نیست که شما هر کاری رو که میخاید انجام بدید توی انجمن یه پست ایجاد کنید و انتظار جواب هم داشته باشد.درضمن معلوم نیست که افزونه ای که نصب میکنید خودش دارای مشکل باشه.

دوستان عزیز

من هم یک مشکلی دارم که هنوز نفهمیدم از کجاست

من برای هر اشتراکی که تو سایتم درست کردم دکمه {buy} رو قرار دادم ولی بعد از اینکه کاربر روی اون کلید میکنه قسمت خرید برای کاربر نمایش داده نمیشود.

ادرس: poyashop.ir/index.php/userservic/vipacont/view-membership-details/1-/1-1

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری