mohsenfasa88

مشکل در artisteer

10 پست در این موضوع

با عرض سلام

من یک قالب با برنامه آرتیستر4 برای جوملا طراحی کردم(با استفاده از قالبهای خودش) ولی وقتی اونو تو جوملا نصب کردم نه نوشته جلو لوگو نه منوهاش هیچ کدوم نیستش

وقتیم منو میسازم و میخام با ماژول منو بزارم با اون گرافیکی که تو آرتیستر هست نمیاد(مثه آرتیستر افقیم نیس) , حتی تمام موقعیت های ماژولارم امتحان کردم , ممنون میشم کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکلی در خروجی گرفتن نیست ؟

از نسخه اروجینال استفاده کنید

با عرض سلام

من یک قالب با برنامه آرتیستر4 برای جوملا طراحی کردم(با استفاده از قالبهای خودش) ولی وقتی اونو تو جوملا نصب کردم نه نوشته جلو لوگو نه منوهاش هیچ کدوم نیستش

وقتیم منو میسازم و میخام با ماژول منو بزارم با اون گرافیکی که تو آرتیستر هست نمیاد(مثه آرتیستر افقیم نیس) , حتی تمام موقعیت های ماژولارم امتحان کردم , ممنون میشم کمکم کنید

سلام

زمان طراحی در برنامه آرتیستر محتوا به صورت پیشفرض در موقعیت های قالب قرار گرفته اند و شما آنها رو تغییر می دهید پس از نصب بر روی جوملا محتویات سایت شما با برنامه آرتیستر یکی نیست که بخواین همه همه چیز رو به اون شکل ببینید ، شما اگر یک قالب تجاری هم تهیه کنید (بدون بسته نصب آسان)اون رو بر روی جوملا نصب کنید محتویات همانند دموی آنلاین شرکت طراح به شما نمایش داده نمیشه.

در قسمت منو شما احتمالا ورتیکال منو ساختید در مدیریت ماژول باید کلاس پسوند ماژول رو برابر این کد قرار بدید : art-vmenu

برای حل سایر مشکلات لطفا" لینک سایتتون رو درج کنید .

برای استفاده از منوی بالای سایت به شکل اصلی ، موقعیت مناسبش که یا user3 هستش و یا position-3 :auau:رو استفاده کنید

برای منوهای عمودی هم از پسوند کلاس ماژول art-vmenu استفاده کنید

اگر نوشته ای رو هم به شکل header و slogan قرار دادید ، وارد بخش مدیریت قالبها شده و وارد تنظیمات قالب بشید و موارد رو تایپ کنید و ذخیره کنید

سلام

از همگیتون تشکر میکنم (مخصوصا آقای Mohammad Yousefi), توی چندتا انجمن دیگم این سوالو پرسیدم ولی ج نگرفتم , بازم تشکر

موفق باشید

سلام

مشکلی که من با آرتیستر دارم رو توی عکسی که آپلود میکنم می تونید ببنید ممنون میشم اگه کمکم کنید

[ATTACH=CONFIG]4429[/ATTACH]

لطفا واضح تر بگید.الان این عکس نشون دهنده ی چی هست؟

در کنار توضیحات عکس قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری