aba4u

انتقال از لوکال به هاست!!!

17 پست در این موضوع

باسلام و عرض وقت بخیرخدمت اساتید گرانقدر

با عنایت به جستجو در انجمن و عدم تاپیک تکراری

انتقال از لوکال به هاست!!! چگونه می باشد چون کلیه مراحل طراحی و ... سایت لوکال انجام شده حالا باید چه کرد؟

لطف نموده راهنمایی لازم را مبذول فرمائید.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عرض بنده دقیقاً عکس این مطلبست که تاپیکش را لینک کرده اید!

انتقال از لوکال به هاست اصلی!!!

:1:

خوب عزیز همینه دیگه فرقی نداره

شما اینو کامپونت رو نصب کنید تو لوکال روی جوملا بعد ی فول بک آپ می گیرید بعد با نرم افزار همراش تبدیلش می کنید به فایل زیپ بعد فایل زیپ را آپلود می کنید تو هاست و دوباره اینجا نصب جوملا رو دارید ولی با این فرق که هسته جوملا فقط نیسیت بله تمامی فایل ها و طراحی هست که شما انجام داددید

-*

البته چندین روش دیگه هم هست ولی بهترین و ارحترین همینه

دوست من شما برای انتقال ساده تر کلیه پوشه ها و فایلها رو فشرده کنید و به www یا public_htm هاستتون انمتقال بدین.

سپس از پایگاه داد یک خروجی بگیرید و در داخل هاستتون پس از ایجاددیتابیس و یورز برای اون در قسمت phpmyadmin برین اینپورت کنید (utf-8 یادتون نره)

بعد بیاین فایل config.... رو ویرایش کنید و مشخصات دیتابیس و .. رو قرر بدین.

اگر هم به مشکل خوردین در پ.خبا من در ارتباط باشین تا بهتون کمک کنم.:auizz3ffy9vla57584x

سلام

من سایتم رو از لوکال به هاستینگ cpanelمنتقل کردم اما این پیغام رو میاره چیکار کنم؟؟؟

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

سلام

من سایتم رو از لوکال به هاستینگ cpanelمنتقل کردم اما این پیغام رو میاره چیکار کنم؟؟؟

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

در هاستتون دیتابیس و یوزرش رو ساختید؟ به یوزر دسترسی کامل دادید؟ فایل کانفیگ رو درست ویرایش کردید؟

در هاستتون دیتابیس و یوزرش رو ساختید؟ به یوزر دسترسی کامل دادید؟ فایل کانفیگ رو درست ویرایش کردید؟

آره همه ی این کارا رو کردم بازم نمیاره

منظورتون از اینکه به یوزر دسترسی کامل داری چیه؟یعنی دقیقن چی؟

شما وقتی در سی پنل دیتابیس میسازید باید براش یک یوزر هم ایجاد کنید سپس در همون قسمتی که دیتابیس ساختید یه گزینه هست به نام Add User To Database

دیتابیس و یوزر خودتون رو از اون قسمت انتخاب میکنید و گزینه add رو میزنید و در صفحه بعدی تیک ALL PRIVILEGES رو میزنید تا دسترسی کامل به یوزر بده و آخر گزینه Make Change

رو میزنید تا تکمیل بشه

شما وقتی در سی پنل دیتابیس میسازید باید براش یک یوزر هم ایجاد کنید سپس در همون قسمتی که دیتابیس ساختید یه گزینه هست به نام Add User To Database

دیتابیس و یوزر خودتون رو از اون قسمت انتخاب میکنید و گزینه add رو میزنید و در صفحه بعدی تیک ALL PRIVILEGES رو میزنید تا دسترسی کامل به یوزر بده و آخر گزینه Make Change

رو میزنید تا تکمیل بشه

این کار رو هم کردم ،چطور بفهمم کانفیگ رو درست ویرایش کردم یا نه؟قسمت یوزر،پسورد و dbرو ویرایش کردم آدرس فایلlogs , tmp رو هم درست کردم

این کار رو هم کردم ،چطور بفهمم کانفیگ رو درست ویرایش کردم یا نه؟قسمت یوزر،پسورد و dbرو ویرایش کردم آدرس فایلlogs , tmp رو هم درست کردم

باید نام دیتابیس و نام یوزر و همچنین پسورد رو در فایل کانفیگ دقیق و درست بنویسید چک کنید همه چی دقیق درست باشه

باید نام دیتابیس و نام یوزر و همچنین پسورد رو در فایل کانفیگ دقیق و درست بنویسید چک کنید همه چی دقیق درست باشه

درست شد،خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از راهنماییتون

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام سایت من جایی که میخواد به یه مطلی خاص نظر بدی اون بخش رو انگلیسی می نویسه چطور فارسیش کنم؟مطابق شکل زیر

[ATTACH=CONFIG]5389[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط karimi_pol

سلام سایت من جایی که میخواد به یه مطلی خاص نظر بدی اون بخش رو انگلیسی می نویسه چطور فارسیش کنم؟مطابق شکل زیر

[ATTACH=CONFIG]5389[/ATTACH]

دوست خوبم این سوالتون ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا برای سوالتون یک تاپیک ایجاد کنید و در اونجا مطرح کنید

البته قبلش انجمن رو جستجو کنید تاپیکهای زیادی برای فارسی سازی هست

سلام دوستان یک بنده خدایی یک سایتی راه اندازی کرده روی لوکال با استفاده از زمپ بعد الان من میخام انتقال بدم روی هاست پیغام زیر رو داده کدوم قسمت دیتابیس یا صفحه رو باید اصلاح کنم تا مشکلم حل شه

شرکت موتورسیکلت زمرد کویر

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home3/zomorodk/public_html/db.php on line 10

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

سلام دوستان یک بنده خدایی یک سایتی راه اندازی کرده روی لوکال با استفاده از زمپ بعد الان من میخام انتقال بدم روی هاست پیغام زیر رو داده کدوم قسمت دیتابیس یا صفحه رو باید اصلاح کنم تا مشکلم حل شه

شرکت موتورسیکلت زمرد کویر

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home3/zomorodk/public_html/db.php on line 10

Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

دوست خوبم لطفا مشکلتون رو در یک تاپیک مطرح کنید توی تاپیک دیگه جواب دادم بهتون

مشکل با انتقال سایت به هاست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری