vahid313

چند سوال ابتدایی

6 پست در این موضوع

سلام

در جوملا 2.5

1- در ماژول آخرین اخبار نمی تونم تاریخ رو حذف کنم و زیر لینک ها تاریخ رو میاره. از منوی انتخاب ها توی مطالب همه رو مخفی کردم اما باز توی این ماژول نشون میده.

2- از اسلایدر خوبی که دوستمون به اسم Ari Image Slider گذاشتن استفاده کردم اما دو تا مشکل هست.

الف) زیر منوها زیر این ماژول باز میشن و معلوم نیستند.

ب) فقط آیکون لودینگ رو نشون میده و نمیتونه مطالب رو بیاره. (قبلا در همین جا از اسلایدر خبر دیگری استفاده می کردم که خوب کار می کرد).

3- یک ماژول هم میخواستم که خیلی قشنگ باشه برای برخی از مشتریان که فقط عکس ها رو نشون بده و راه بره و قابلیت عقب جلو هم داشته باشه

با تشکر از وقت شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تو نت دیدم دیگران هم همین مشکل رو داشتن. مثل اینکه نباید در اون صفحه ماژول دیگری از jqurey استفاده بکنه. به هرحال ماژول عکس متحرک رو برداشتم مطالب رو میاره (البته کمی به هم ریخته) اما من اون ماژول رو هم می خوام. حالا باید چی کار کنم؟

سلام دوست عزیز لطفا یه دمو بذارید تا دوستان بتونن کمکتون کنند

1- در ماژول آخرین اخبار نمی تونم تاریخ رو حذف کنم و زیر لینک ها تاریخ رو میاره. از منوی انتخاب ها توی مطالب همه رو مخفی کردم اما باز توی این ماژول نشون میده.

ماژول اخرین اخبار ارتباطی به تنظیمات کامپوننت ندارد.. دقت کنید که ماژول اخرین اخبار پیشفرض خود جوملا اصلا گزینه ای برای نمایش تاریخ ندارد... لطفا یک بررسی کنید و دقیق بگید کجا تاریخ میبینید؟

شما قطعا ماژول دیگه ای دارید استفاده میکنید که نام انگلیسی اون رو قرار بدید راهنمایی کنم

الف) زیر منوها زیر این ماژول باز میشن و معلوم نیستند.

ب) فقط آیکون لودینگ رو نشون میده و نمیتونه مطالب رو بیاره. (قبلا در همین جا از اسلایدر خبر دیگری استفاده می کردم که خوب کار می کرد).

3- یک ماژول هم میخواستم که خیلی قشنگ باشه برای برخی از مشتریان که فقط عکس ها رو نشون بده و راه بره و قابلیت عقب جلو هم داشته باشه

برای باز شدن زیر منو روی ماژول باید در استایل ماژول رو باز کنید و مقدار z-index را 0 بزارید براش

اگر خبر رو نشون نمیده بدلیل تداخل jQuery این اتفاق میوفته .. احتمالا شما چندین افزونه اسلایدر دارید که با هم تداخل دارند

برای برخی مشتریان هم میتونی از widget kit استفاده کنید که در انجمن هست

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ممنون از پاسختون

خبر رو الآن نشون میده (ماژول نمایش عکس داشتم برش داشتم) اما عکس و خبر میره زیر کناره ها. کناره رو میندازم سمت چپ درست میشه! اما من میخوام راست باشه. در ضمن از Lof-ArticlesSlideShow استفاده می کنم در پست اول اشتباه کردم.

[ATTACH=CONFIG]4136[/ATTACH]

در مورد آخرین اخبار من اصلا ماژول نصب نکردم و همون پیش فرض هست. اما تنظیماتی نداره.

[ATTACH=CONFIG]4137[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4138[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط vahid313

سلام

دوستان 2 تا سوال جدید برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید

1- مطلب جدید وقتی درست می کنم و روش کلیک میشه کل صفحه اول رو نشون میده و در آخر صفحه "مطلب" رو میاره. (تنها 2 تا از ماژول ها رو گفتم تو همه صفحه ها باشن اما تو صفحات مطالب هم میان-- البته توی صفحه مربوط به منوها نمیان)

2-وقتی مطلب جدیدی رو تایپ می کنم فایل css درست کار میکنه و فونت یکان رو استفاده میکنه. اما وقتی متن رو از ورد میارم دیگه کار نمیکنه. چطور باید این رو تنظیم کنم؟ (حتی سعی کردم از فونت یکسان استفاده کنم که نشد)

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری