بهنام66

باز نشدن لوکل هاست

13 پست در این موضوع

سلام من wamp2 رو نصب کردم همه سرویسا ران هستش پورت آپاچی رو هم تست کردم وقتی لوکال هاست مینویسم تو آدرس بار هیچی برام باز نمیشه لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ممکنه نرم افزاری فعال داشته باشید که با ومپ تداخل داره و باعث میشه ومپ چیزی نشون نده

مثلا ومپ با اسکایپ مشکل داره اگه اسکایپ باز باشه نمی تونی از ومپ استفاده کنی و یه صفحه سیاه نشون میده

علامت چشمک در نوار ابزار پائین به رنگ سفید هست؟IIS غیر فعال هست؟پورت 80 آزاده؟

در ابتدا که پوشه www خالی هست چیزی نشون نمیده،یک فایل html قرار بدید و تست کنید.

همه اینایی که گفتید رو تست کردم همه چی اوکی هستش ولی نمیدونم چرا لوکال هاست رو باز نمیکنه بدجوری لازم دارم ولی گی کردم

همه اینایی که گفتید رو تست کردم همه چی اوکی هستش ولی نمیدونم چرا لوکال هاست رو باز نمیکنه بدجوری لازم دارم ولی گی کردم

بله در تکمیل حرف جناب alirezaj باید بگم که Xampp بهترین نرم افزار برای این کار هست

چون با هیچ برنامه ی دیگه ای تداخل نداره و خودش یکسری الحاقات داره که می تونید رایگان دانلود کنید که خود اون الحاقات جوملا رو نصب می کنند در واقع joomla installer داره

برای کار کردن باید چیزی رو انتخاب کنید که متداولتر باشه،اینجوری سوالاتون راحتتر پاسخ داده میشه...

سلام آقا من مشکلم حل نشده به گفته دوستان XAMP رو هم نصب کردم سرویساش هم ران هستش هم آپاچی هم MYSQL ولی وقتی مینویسم localhost هیچی نمیاره.لطفا راهنمایم کنید

اگه می خواید از زمپ استفاده کنید نسخه ی 1.7.3 رو از این لینک دانلود کنید.اگرم میخواید از ومپ استفاده کنید نسخه ی 2.2 رو از این لینک دانلود کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه.موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری