memary14

بهترین پلاگین یا کامپوننت امنیتی چیه؟

12 پست در این موضوع

با سلام میخواستم بدونم بهترین پلاگین یا کامپوننت امنیتی چیه برای جوملا 2.5 ایا از کامپوننت rsfirewall بهترم هست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام دوست عزیز.... خیر بهترین و کارآمدترین افزونه فعلا همون RS firewall می باشد .

متشکر اما وقتی بنده این کامپوننتو نصب میکنم نمیتونم ادمینستورو ادرسسشو تغییر بدم و ادرس ادمینستور به جای اینکه تغییر بکنه افزوده میشه باید چیکار کنم ؟ اگه ممکنه بگید شما یا دوستان از چه راهکار های برای امنیت وبتون استفاده میکنید ؟

با تشکر

:13:

چندین بار در انجمن بحث شده ولی با اجازه بهرام عزیز. من خودم admin tool نسخه pro ، در مجموع بهتر هست و امکانات بیشتری را می ده و قیمت کمتری هم داره

بنده پست های قبلیتونم دیدم در رابطه با این کامپوننت یه کامپوننت دیگه هم معرفی کرده بودید برا بکاپ گیری این دوتا حدودی هزینه اشون چقدره از کجا باید بخرم ؟

برای تغییر مسیر مدیریت جوملا به این تاپیک برید

دوست عزیز این تاپیک در پاسخ کدوم سواله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ارسال تاپیک دقت کنید

دوست عزیز این تاپیک در پاسخ کدوم سواله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ارسال تاپیک دقت کنید

متشکر اما وقتی بنده این کامپوننتو نصب میکنم نمیتونم ادمینستورو ادرسسشو تغییر بدم و ادرس ادمینستور به جای اینکه تغییر بکنه افزوده میشه باید چیکار کنم ؟ اگه ممکنه بگید شما یا دوستان از چه راهکار های برای امنیت وبتون استفاده میکنید ؟

با تشکر

:13:

در پاسخ سوال بالاست مهندس.ایشون میخوان مسیر ادمین جوملاشون رو تغییر بدن.جواب رو اینجا نذاشتم چون مربوط به این تاپیک نبود.برای همین تاپیک جدید ایجاد کردم تا دسترسی برای همه راحت باشه

موفق باشید

ممنون اما قیمت کامپوننت rsfirewallیا admin tool نسخه pro چقدره و از کجا باید تهیه اش کنم ایا راهی نیست تا نسخه رایگانشو پیدا کنم؟ با همون کارایی نسخه اصلیش؟

در مورد rsfirewall

تو همین انجمن هم استاد طالبی معرفی کرده هم دوست عزیز amirparvaneh یه سرچ بزنید

چند تا شو خوندم اما یه لینک برا دانلودش پیدا نکردم و اگرم هست دوستان نوشتن نسخه اصلی نیست مشکل داره همچنین تو یه پستم توسط اقای majid.fathi به صورت رایگان برای دوستان ارسال شده اما پست بسته شده کسی از دوستان منبعی برای دانلود نسخه اصلیش به صورت رایگان سراغ داره؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری