exaayaa

بالا نیامدن سایت

11 پست در این موضوع

روز همگی بخیر

یه مشکل عجیبی واسه سایتم پیش اومده که نمیدونم از چیه، بعضی از ساعات روز سایتم بالا نمیاد ولی وقتی از شیلتر شکن استفاده میکنم باز میشه بعدشم خود به خود مشکل حل میشه خواستم بدونم مشکل از isp هستش یا اینکه کلاً واسه همه اینجوریه

دوستانی که الان آنلاین هستن خواهشاً یه چک بزنن ببینن واسشون باز میشه یا نه چون الان دقیقاً این مشکلو داره

اگه کسی هم راه حلی داره ممنونش میشم جلو پام بزاره :oom:

اینم آدرس: صفحه اصلی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امیر جان مرسی که چک کردی

واسه من هنوزم مشکل پابرجاست پس احتمالاً از isp باید باشه

ولی آخه چرا فقط سایت خودم این مشکلو داره؟!!!!:13:

راه حل چیه؟ چیکار باید بکنم

برای منم باز میشه

ممکنه اشکال از اینترنت و آی پی شما باشه که مثلا اون کشوری که سرور شما توش قرار داره ایران رو تحریم کرده و یه سری از رنج آی پی های ایران که آی پی شما هم جزوشه رو محدود کرده و با ف ی ل ت ر شکن میاید چون آی پی تون عوض میشه سایت بالا میاد

شاید با پاک کردن کش مرورگر درست بشه.من بعضی از سایت های موزیک رو که باز نمیشن این کارو کردم باز شده!!!!!

اگرم نشد از مدیر سرور بپرسید ببینید چی میگه؟

موفق باشید

مرسی از همگی همین که خیالم راحت شد سایتم برا بقیه باز میشه خودش جای شکر داره :a2d3:smile22:4d564ad6:

نه از مرورگر نیست هم کش رو پاک کردم و هم با 3تا مرورگر دیگه امتحان کردم نشد

بازم اگه کسی دقیقاً مشکل رو فهمید منتظر راه حلش هستم

مثل اینکه هاست هم مشکل پیدا کرده چون دیگه با ف ی ل ت ر شکن هم باز نمیشه در اصل الان 2تا مشکل جدا از هم دارم :21:

تیکت زدم گفتن مشکل هاست بزودی ردیف میشه

فقط میمونه مشکل اول که اونم قرار شد فردا نحوه درست کردنشو بهم بگن

مثل اینکه هاست هم مشکل پیدا کرده چون دیگه با ف ی ل ت ر شکن هم باز نمیشه در اصل الان 2تا مشکل جدا از هم دارم :21:

تیکت زدم گفتن مشکل هاست بزودی ردیف میشه

فقط میمونه مشکل اول که اونم قرار شد فردا نحوه درست کردنشو بهم بگن

در تکمیل صحبت دوستان :

برخی مواقع شما در مدیریت جوملا هنگام ذخیره یک تنظیمات،page در حالت رفرش قفل میکنه و بعد مجبور میشید یا از نو وارد بشید یا دوباره رفرش کنید این کار اگر 2 تا 3 بار تکرار بشه باعث میشه فایروال سرور IP شما رو در لیست خودش قرار بده و تا تاریخی که از طرف مدیر سرور برای آی پی های لیست سیاه تنظیم شده نمیتونید سایت رو مشاهده کنید.

ممنون از راهنماییتون جناب حیاتی احتمال داره همین مورد باشه البته من چند روزی میشه که وارد مدیریت جوملا نشده بودم ولی وارد مدیریت whmcs شده بودم و اتفاقاً چند بار هم رفرش نابجا داشتم[shamshir]:j58r36j3gcr4suxymup

حالا فعلاً که یکی از هارد های سرور مشکل پیدا کرده سایت کلاً از دسترس خارجه تا ببینم بعد چی میشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری