fazelamini

نمایش تبلیغات بین مطالب

9 پست در این موضوع

سلام دوستان

بنده میخواستم که توی سایتم ، تبلیغات رو بین مطالب به نمایش بذارم

به این صورت که توی صفحه اصلی ، بعد از هر مطلب ، یک ماژول که تبلیغات مورد نظر بنده رو نمایش میده، بذارم و وقتی که کار روی ادامه مطلب کلیک میکنه، دیگه اون تبلیغ در متن کامل نمایش داده نشه

مثل اکثر سایتهای دانلودی ایران

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

زیر موقعیت مطالب یه موقعیت ایجاد کنید.اگرم از قبل موقعیت هست که نمیخواد ایجاد کنید.دوراه دارید

1:یه ماژول html درست کنید و داخلش بنر یا عکس بزارید،بهش لینک بدید و در موقعیت مورد نظر بزارید که وقتی کاربر روش کلیک میکنه به سایت مورد نظر هدایت بشه.

2:از کامپوننت ها به قسمت تبلیغات برید و مشتری تعریف کنید سپس به قسمت ماژول ها برید و یه ماژول تبلیغات ایجاد کنید ودر موقعیت مورد نزر بزارید

ممنون از پاسختون

ولی اینکار برای نمایش تبلیغات در مطلب هست

من گفتم که نمیخوام تبلیغ جزیی از مطلب باشه

به عنوان مثال، اگر شما این صفحه رو سایت بنده ، سؤال من رو اولین مطلب و پاسخ خودتون رو دومین مطلب در نظر بگیرید، میبینید که بین مطلب اول (یعنی سؤال بنده) و مطلب دوم (یعنی پاسخ شما) یه سری تبلیغات هست.

بنده میخوام که تبلیغات رو اینجوری نمایش بدم

امیدوارم که توضیحاتم رو کامل گفته باشم

باز هم از پاسختون ممنونم

می دونم.منظور شما اینه که نمایش مطالب رو که روی بلاگ گذاشتید.همگی درون یه کادر مربوط به همون مطلب هستن.و میخواید تبلیغ زیر کادر نمایش داده بشه.مثل سایت های موزیک و فیلم.درسته؟

بله

یه چیزی مثل سایت دانلودها یا پی سی دانلود

چیز ساده ای باید باشه

ولی خب بنده نمیدونم چطوری باید درستش کنم

:)

به نظر من اگه می خوای تبلیغ کنی فقط بالای سایتت زیر منوهات تبلیغ کن.اگه یه موقعیت داری نصفش کن.اگرم دوتا موقعیت کنار هم داری که چه بهتر.اگرم آشنایی نداری توی انجمن آموزشش هست یه سرچ بزن.درضمن اول دوتا بنر کنار هم بزن که نوشته باشه تبلیغات شما در اینجا.بعد از اینکه برای اون دوتا مشتری پیدا کردی دوتا دیگه زیرش بزن.چون موقع شروع کار این همه جای تبلیغ جالب نیست.زیر مطالبت هم هیچ وقت بنر نزن چون اگه دقت کرده باشی بعضی از سایت ها اینقدر تبلیغ دارن که یه اسکرول بزرگ میخوره و سرعت لود صفحه میاد پایین.و کسانی که سرعت اینترنت پایینی دارند.نمیتونن از مطالب استفاده کنن.چراکه سرعت اینترنتشون صرف لود بنر میشه.

موفق باشی

بنده قصد ندارم که از تعداد تبلیغات زیاد توی سایت استفاده کنم، چون قبلا که خودم چنین سایتهایی رو میدیدم که خیلی تبلیغات دارند، بدون اینکه اسکرول بزنم سایتشون رو میبستم.

اصلا دوست ندارم که کاربرای دیگه هم چنین چیزی رو توی سایت من ببینند و بدون مشاهده مطالبش ، اون رو ببندند.

فقط میخواستم که به اندازه استاندارد توی سایت تبلیغات داشته باشم

در هر صورت از پیشنهادتون ممنونم

کلا منصرف شدم، نمیخوام که به جز همون موقعیتی که داخل سایت قرار دادم، تبلیغات دیگه ای رو اضافه کنم

ممنونم که منصرفم کردید

ارسال شده در (ویرایش شده)

در کل چهارتا بنر بالای سایتت بزار.تا جلب مشتری بیشتری داشته باشه.وقتی تبلیغات توی سایتت زیاد باشه بازدیدکننده نمیدونه به کدوم نگاه کنه و گیج میشه و بی اهمیت رد میشه.پس کسی دیگه نمیاد بهتون بنرش رو بده که براش تبلیغ کنید.

زمانی هم که مشتری زیاد داشتی قیمت ها رو ببر بالا.

موفق باشی

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

ممنونم

اینم فکر خوبیه

تبلیغات سمت راست زیر جعبه جستجو رو هم حذف میکنم

پیشنهادتون خیلی خوب و مفید بود

امیدوارم که توی کارهاتون موفق باشید و موقعی که نیاز به مشورت دارید، دیگران به خوبی بتونند بهتون مشاوره بدند

واقعا از مشورت با شما لذت بردم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری