barane

جهت راه اندازی سایت فروش پنل اس ام اس از دوستان با تجربه راهنمایی و کمک میخوام

8 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان من تازه کارم و چند وقتی هست شروع کردم و یکسری اطلاعات بصورت تئوری دارم من قصد راه اندازی یک سایت جهت فروش پنل اس ام اس را دارم بنده هاست و دامنه را خریدم و جوملا 2.5 را روی هاست آپلود کردم و نصبش کردم و جوملا به نسخه 2.5.14 آپدیت کردم و منو و یکسری مطالب نوشتم و گذاشتم ولی تو بقیه مراحل کار نمیدونم دقیقا" باید چکار کنم یعنی جهت ساخت فروشگاه ساز و اتصال آن به درگاه بانک ملت جهت پرداخت وجه آنلاین توسط مشتری حالا از دوستانی که در زمینه فروشگاه ساز و اتصال به درگاه بانک و این کارها انجام دادن و تجربه دارن به بنده راهنمایی و کمک کنن با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ورودتون به دنیای جوملا رو تبریک می گم

برای فروشگاه ساز میتونید از ویرچومارت، جوم شاپینگ، red shop، k2 sore و ... استفاده کنید

که درگاه های شتابشون هم اکثرا وجود داره و نوشته شده (p30doctor.com)

برای فروش کارت شارژ میتونید از p30sharj استفاده کنید (امیدوارم کامپوننت رو درست یادم مونده باشه اگه اشتباه می کنم دوستان اصلاح کنن!)

مدیریت کاربران - محاسبه و مشاهده پیامک های مصرفی در کل پنل مدیریت کاربران- پنل کاربران و ... چه جوری میشه

کامپوننت برای این موضوع هست؟

یا اسکریپی چیزی داره

برای مدیریت کاربران افزونه های زیادی مانند cb هست که می تونید دانلود و استفاده کنید (فکر می کنم همینجا هم باشه)

برای بخش اس ام اس که میخواین پیامک های مصرفی و ... رو نشون بده باید براتون کامپوننت اختصاصی طراحی بشه چون هر سامانه پیامک ، وب سرویس خاص خودش را دارد

موفق باشید

میشه مسئله را یه کم باز کنید

به عنوان مثال من نمایندگی یه سرویس دهنده پیامک را گرفتم حالا می خواهم برای خودم مدیریت کاربران داشته باشم و پنل کاربری بفروشم

خب چه ملزوماتی نیاز داره - آخه اکثر این پنل ها مثل همدیگه هستش

فکر کنم اسکریپتی چیزی داره

میشه مسئله را یه کم باز کنید

به عنوان مثال من نمایندگی یه سرویس دهنده پیامک را گرفتم حالا می خواهم برای خودم مدیریت کاربران داشته باشم و پنل کاربری بفروشم

خب چه ملزوماتی نیاز داره - آخه اکثر این پنل ها مثل همدیگه هستش

فکر کنم اسکریپتی چیزی داره

اگه منظورتون پنل های پیامک هست باید بگم این پنل ها اختصاصی هستند و با جوملا و سایر اسکریپت ها فرق دارند

ولی برای نمایش امکانات پنل ها و ... میتونید از جوملا استفاده کنید

سلام در کل مقوله پیامک و درآمد زایی از این طریق رو میتونید در لینک زیر ببینید کامل توضیح داده شده البته از نظر مدیران نمیدونم این تبلیغات حساب میشه یا نه

لینک

http://farasmspanel.com/%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%B2%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9.html

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری