hiva_yekta

کم بودن سرعت لود سایت

8 پست در این موضوع

سلام من ی سایت دارم الان هم محتوای زیادی توش نداره حجم عکس های ایمیل گالری اولیه اش را تا حد امکان کم کردم اما بازم سرعت لود سایت پایینه ، چطور باید بفهمم مشکل از جاست و همچنین از کجا بدونم برای هاست هست یا نه ؟

آدرس سایت mahdeshop.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حجم کل فایل هاتون چنده؟

ماژول ها و کامپوننت ها و پلاگین های اضافه رو به صورت کلی از بخش نصب و حذف باید پاک کنید.

درضمن برای من که 3 ثانیه طول کشید تا کامل لود شد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

Website speed test

این نشانی یه وبسایت خوب برای آنالیز سرعت صفحات وب هستش که آمار رو با جزئیات و به تفکیک بهتون می گه.

من وبسایت شما رو چک کردم. حجم صفحه اول شما فقط ۳۷۹ کیلوبایته که به نسبت خیلی خوبه. ولی سرعت لود صفحه شما بدون کش، ۷.۰۴ ثانیه بود که خوب نیست.

فایلهای سند مثل استایل ها و اسکریپت ها خوب لود می شه پس نشون می ده سرور و قالب دارن کارشونو خوب انجام می دن ولی تصاویر که اکثراً PNG هستن دیر بالا میان.

برای کم کردن حجم تصاویر می تونید تمام تصاویر رو تو فتوشاپ باز کنید و با Ctrl + Shift + Alt + S (در ویندوز) یا Cmd + Shif + Alt + S (در مکینتاش) دوباره ذخیره کنید که البته ظاهراً شما این کار رو کردید.

یه ایده اینه که تمام عکسها رو کنار هم بچینید و در یک فایل تصویری ذخیره کنید و با background-position موقعیت هر تصویر رو به قالب معرفی کنید.

اینجوری فقط یه فایل تصویری لود می شه و طبعاً سرعت بالا می ره.

ویرایش شده در توسط iJoomla.org

سایت شما خیلی سنگین نیست از عکس های زیادی هم استفاده نکردید که سرعت رو بیاره پایین اما همونجور که گفتید کمی دیر لود میشه به نسبت محتواش. حدس من فقط یه چیزه اونم سرویس دهنده هاستتون

احتمالا سرویس دهنده هاستتون ضعیفه

حجم کل فایل هاتون چنده؟

ماژول ها و کامپوننت ها و پلاگین های اضافه رو به صورت کلی از بخش نصب و حذف باید پاک کنید.

درضمن برای من که 3 ثانیه طول کشید تا کامل لود شد.

راستش من چک کردم فقط در پلاگین ی سری پلاگین اضافه بود که در مدیریت جوملا قسمتی برای حذف اونها نیست!!!! باید از پوشه tmp اقدام به حذف اونها کنم؟ توی تمپلیت هام هم اونایی که میخام حذف کنم بهم خطا میده در حالیکه مواردی نیست که در سایت استفاده شده باشه!

دوست محترم من توی سایت Website speed test تست سرعت دادم load time را زمان 12.55s اعلام کرد!!!!!!

در کل ممنون

Website speed test

این نشانی یه وبسایت خوب برای آنالیز سرعت صفحات وب هستش که آمار رو با جزئیات و به تفکیک بهتون می گه.

من وبسایت شما رو چک کردم. حجم صفحه اول شما فقط ۳۷۹ کیلوبایته که به نسبت خیلی خوبه. ولی سرعت لود صفحه شما بدون کش، ۷.۰۴ ثانیه بود که خوب نیست.

فایلهای سند مثل استایل ها و اسکریپت ها خوب لود می شه پس نشون می ده سرور و قالب دارن کارشونو خوب انجام می دن ولی تصاویر که اکثراً PNG هستن دیر بالا میان.

برای کم کردن حجم تصاویر می تونید تمام تصاویر رو تو فتوشاپ باز کنید و با Ctrl + Shift + Alt + S (در ویندوز) یا Cmd + Shif + Alt + S (در مکینتاش) دوباره ذخیره کنید که البته ظاهراً شما این کار رو کردید.

یه ایده اینه که تمام عکسها رو کنار هم بچینید و در یک فایل تصویری ذخیره کنید و با background-position موقعیت هر تصویر رو به قالب معرفی کنید.

اینجوری فقط یه فایل تصویری لود می شه و طبعاً سرعت بالا می ره.

ی فایل تصویری حجیم لود میشه؟!!! درسته ؟ واقعا سرعت پایین میاد؟

این سایت آنالیز من نمیدونم گزینه هاش چی به چیه؟ راهنما حداقل انگلیسی در مورد هر گزینه توضیح بده سراغ دارین؟

سایت شما خیلی سنگین نیست از عکس های زیادی هم استفاده نکردید که سرعت رو بیاره پایین اما همونجور که گفتید کمی دیر لود میشه به نسبت محتواش. حدس من فقط یه چیزه اونم سرویس دهنده هاستتون

احتمالا سرویس دهنده هاستتون ضعیفه

واقعا از کجا باید بفهمم از هاسته یا نه؟ کاربر iJoomla.org میگه از اون نیست !!!!!!!!!!![shamshir]

دوست عزیز نه شما مشکل حجم بالای تصاویر دارید نه مشکل هاستینگ!همه در وضعیت مناسبی میباشند.

کافیست به این تاپیک سر بزنید و مقاله ها را مطالعه بفرمایید سایت شما را چک کردم یک سری مشکلات درونی دارد اگر انجام دهید مطمئن باشید سایت شما زیر 3 ثانیه باز خواهد شد مطمئن باشید!

آموزش آموزش های جدید در مورد بهینه سازی سایت با جی تی متریکس - صفحه 4

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری