mrs.salari

مشکل عدم نمایش کلیه موقعیتهای ماژول

11 پست در این موضوع

با سلام میشه این سایت رو ببینید

خانه

قالبی که الان فعاله موقعیتهای زیادی داره اما رو سایت همه رو نشون نمیده ! چیکار باید بکنم ؟ مثلا بالاس قالب وسطش اونجا که رنگ نارنجی شروع میشه موقعیت منو داره اما توی سایت نشون نمیده ، فعال هست اما نشون نمیده !

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تست کردم نشون داده میشه

فقط کافیه tp=1? رو به آخر دامین اضافه سپس اینتر بزنید

بله این عبارت رو اضافه میکنم اما همه موقعیتها رو نشون نمیده مثلا دموی قالب رو شما ببینید

Main

دوتا منو داره ( main - contact ) این دوتا رو نشون نمیده من میخوام منوهامو تو این موقعیت بذارم اما نمیدونم کدومه :auau:

توی موقعیت ها بگردید ببینید موقعیتی به نام mainmenu یا topmenu دارید؟

در ضمن فکر کنم قالب درست نصب نشده که اون موقعیت رو نشون نمیده.

اما پیغام درست نصب شدنش رو داده و بقیه موقعیتها هستن ، بجای موقعیت منوها یه خط میندازه فقط همین !!!! نه این گزینه ها توی موقعیتها نیست !!!

به غیر از موقعیت هایی که توی قالب میبینید.توی فایل دیتایل قالب بگردید.اگه فقط همین موقعیت ها بودند یعنی اون مکان،موقعیت نداره.باید ایجاد کنید

نه موقعیتهای دیگه هم هست که نشون داده نمیشن یعنی وقتی جلوی پادرس سایت /tp=1 میزنم موقعیتهای bottom هم داره اما واسه انتخاب موقعیت ماژول وقتی حالت انتخاب رو برای قالب میذارم فقط یه سری از موقعیتها رو نشون میده !!!! خب چظور میتونم موقعیتها رو ایجاد کنم ؟ میشه راهنمایی کنید

اگر مطمئن هستید موقعیت ها موجوده ولی لیست نمیشه کافی هست که در فایل templateDetail.xml نام موقعیت ها را اضافه کنید

فایل مورد اشاره رو باز کنید خودتون مشاهده میکنید نام موقعیت ها در اون لیست شده که شما هم به همون شکل نام موقعیت های مورد نظر رو اضافه کنید

این فایلی که فرمودین توی قالب نیست!!! همه فایلای مربوط به قالب رو دیدم اما این فایل رو نداره !!!

داخل روت پوشه ی قالبتون هست.اگه روی هاست کار می کنید در این مسیره

public_html/templates/name template

name tamplate نام قالب پیشفرض شماست

این فایلی که فرمودین توی قالب نیست!!! همه فایلای مربوط به قالب رو دیدم اما این فایل رو نداره !!!

دوست عزیز قالبتون رو بدقت نگاه کنید فایل templateDetail.xml اصلی ترین فایل هر قالب جوملایی هستش و حتما داخل قالبتون موجود هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری