mitra

سوال در مورد بروز رسانی سایت

10 پست در این موضوع

سلام. من یک سایت طراحی کردم حجمش 80 مگابایت شده.

فرستادمش روی هاست. حالا چند تا ماژول نصب کردم توی لوکال روش باید دوباره بکاپ بگیرم و بفرستم؟ همه 80 مگ؟

توی این زمینه تازه کارم اطلاعات کاملی بدین ممنون میشم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

مlرسی از پاسختون

یه سوال دیگه هم دارم

من اگه بخوام دسترسی طراح سایت قبلیم را کاملا قطع کنم به چه پسوردهایی نیاز دارم؟ و چه کارهایی باید انجام بدم

منظورتون واضح نیست ولی اگر منظورتون اینه که یوزر و پسورد سایت رو به طراح قالب دادین و الان می خوایید نتونه با آن رمز وارد سایت شود .

رمز خودتون رو عوض نمایید غیر این کار دیگری نیست.

و اگه منظورتون چیز دیگه است مطرح کنید تا انجا که می تونیم کمک کنیم.

قبلا یک شخصی برای من سایت طراحی کرده و همه پسوردها از مستر ادمین و هاست و خلاصه همه چیزو داره. من تعدادی از این پسوردها را دارم ولی میخوام بدونم چه پسوردهایی را من باید داشته باشم که اونها را تعویض کنم و اون دیگه دسترسی به سایت من نداشته باشه

ببینید دوست عزیز:

اگر یوزر و پسورد شما که با ان وارد سایت می شوید رو ان دوست طراح داره باید یوزر و پسورد خودتون رو عوض کنید.

و اگر به عنوان یک ادمین برای طراح یوزر و پس اختصاص دادین باید ان روو غیر فعال کنید تا نتونه از ان استفاده کنه.

و در هاست خودتونم رمز رو باید عوض کنید.

در کل برای امنیت بالا سایت خودتون رمز هارو عوض کنید بهتر است.

در این صورت با عوض کردن رمز رمز قبلی دیگر کار نخواهد کرد و باید رمز جدید را بدهید.

یاعلی.

ساده توضیح دادم امیدوارم که بهم نخندین.

قبلا یک شخصی برای من سایت طراحی کرده و همه پسوردها از مستر ادمین و هاست و خلاصه همه چیزو داره. من تعدادی از این پسوردها را دارم ولی میخوام بدونم چه پسوردهایی را من باید داشته باشم که اونها را تعویض کنم و اون دیگه دسترسی به سایت من نداشته باشه

شما باید رمز ورود به cpanel - رمز کاربر ftp - رمز کاربر database رو عوض کنید (البته بعدش باید پسورد جدید رو در تنظیمات cms وارد کنید تا ارتباط با database قطع نشه) - اگر اکانت ایمیلی هم ساخته شده اونهم برای اطمینان بهتره که تغییر بکنه. در ضمن بدیهی هم هست که باید اکانت کاربری شخص در وبسایت غیرفعال یا پسورد تغییر داده بشه.

شما باید رمز ورود به cpanel - رمز کاربر ftp - رمز کاربر database رو عوض کنید (البته بعدش باید پسورد جدید رو در تنظیمات cms وارد کنید تا ارتباط با database قطع نشه) - اگر اکانت ایمیلی هم ساخته شده اونهم برای اطمینان بهتره که تغییر بکنه. در ضمن بدیهی هم هست که باید اکانت کاربری شخص در وبسایت غیرفعال یا پسورد تغییر داده بشه.

مرسی بابت جواب ولی یه قسمتهایی رو بلد نیستم

رمز cms رو کجا تغییر بدم؟

رمز ftp هم از پنل عوض میشه؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر پنل مدیریت هاستی که استفاده می کنید cpanel هست:

تغییر رمز cpanel هاست از داشبورد Preferences گزینه change pasword قابل انجام هست.

تغییر اطلاعات حساب ایمیل از داشبورد mail گزینه mail acounts

و رمز کاربر ftp در cpanel داشبورد files در گزینه ftp acounts قابل دسترسی هست

و تغییر رمز کاربر database هم از داشبورد databases گزینه mysql databases قابل انجام هست. (اینکار ممکنه باعث مشکل بشه احتیاط بکنید)*

اگر وبسایت مورد نظرتون با جوملا کار شده از تب sites گزینه user manager میتونید اطلاعات کاربران رو تغییر بدید.

* اگر رمز کاربر دیتابیس رو تغییر بدی، باید رمز جدید رو تو فایل configuration.php که در فولدر روت وبسایت قرار داره تفییر بدین، باید توی این فایل دنبال خط ;'var $password = 'ghazanfar بگردی اینجا مثلا ghazanfar پسورد قبلیس جای اون پسورد جدید رو وارد می کنی save می کنی.

ویرایش شده در توسط meysam66

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری