goodboyzare

دیتابیس جوملا

12 پست در این موضوع

سلام دوستان من درهنگام نصب جوملا دربخش دیتا بیس بلمشکل مواجه میشم اگه بتونین راه حلی بگین ممنون میشم

مشکل من اینه که میگه :""""""قادر به اتصال به دیتابیس نیست. تعداد اتصالات بازگشت: 2""""" باید به عرض تون برسونم که من جوملا روبه سیستم خودم نصب میکنم یعنی :"""localhost""""

مشکل اساسی من اینه که من نمی دونم دیتا بیس جوملا کجاس یا اگه باید ایجاد کنم کجا ایجاد کنم اینم بگم که نسخه ی جوملا ی من 1.7.2 است

از راهنمایی تون متشکرم اینم ایمیلم good_boy_zare@yahoo.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

عیدتون مبارک

شما باید wampserver نصب کنید و از طریق این نرم افزار یه دیتا بیس درست کنید

با سلام به دوستان عزیز.من در قسمت دیتابیس برای نصب جوملا 2.5.6 به مشکل برخوردم.اشکالات بچه ها و پاسخ هایی که به اونها دادید رو هم خوندم اما متاسفانه مشکلم بر طرف نشده !!!قبلا هم یکبار جوملا2.5.4 رو نصب کردم و دیتابیس ساختم اما به خوبی نصب شد و کار میکرد.اما وقتی پاک کردم و خواستم این نسخه(2.5.6) رو نصب کنم در قسمت4 خطا میده .من از wampسرور استفاده میکنم.قبلش هم دیتابیس میسازم.اما باز خطا میده!!!

خطا:قادر به اتصال به دیتابیس نیست،خطا در بازگشت

لطفا رسیدگی کنید از صبح درگیر این مساله هستم.با تشکر از زحمات شما

دوست عزیز این مشکل رو بارها تو انجمن داشتیم چندین موردش رو هم خودم پاسخ دادم

نسخه جوملای 2.5 ای که انجمن منتشر کرده (مشابه نسخه های فارسی سایت های دیگه ) ، مشکلی در اتصال به دیتابیس داره که با نصب نسخه استاندارد از joomla.org به سادگی قابل رفعه.

یعنی نسخه اصلی رو فعلا نصب کنید.

از جناب آقای طالبی و سایر دوستان انجمن هم درخواست میکنم که سریع تر نسبت به رفع مشکل این نسخه اقدام کنن. :auizz3ffy9vla57584x

با سلام به دوستان عزیز.من در قسمت دیتابیس برای نصب جوملا 2.5.6 به مشکل برخوردم.اشکالات بچه ها و پاسخ هایی که به اونها دادید رو هم خوندم اما متاسفانه مشکلم بر طرف نشده !!!قبلا هم یکبار جوملا2.5.4 رو نصب کردم و دیتابیس ساختم اما به خوبی نصب شد و کار میکرد.اما وقتی پاک کردم و خواستم این نسخه(2.5.6) رو نصب کنم در قسمت4 خطا میده .من از wampسرور استفاده میکنم.قبلش هم دیتابیس میسازم.اما باز خطا میده!!!

خطا:قادر به اتصال به دیتابیس نیست،خطا در بازگشت

لطفا رسیدگی کنید از صبح درگیر این مساله هستم.با تشکر از زحمات شما

با سلام و عرض تبریک جهت پیوستن به گروه جوملافروم.

با توجه به گفته های دوستان؛

لطفاً مطمئن بشید که اطلاعات دیتابیس رو به دقت وارد میکنید.مخصوصا کلمات " localhost " و "root" رو دقت کنین که از متن موجود در صفحه نصب کپی نکنین و بصورت و درست تایپ کنین...

احتمال وجود مشکل در بسته نصبی کمه، (اما صفر نیست!) بیشتر به دلیل اشتباه وارد کردن همین دو فیلد هست!!!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

دوست عزیز این مشکل رو بارها تو انجمن داشتیم چندین موردش رو هم خودم پاسخ دادم

نسخه جوملای 2.5 ای که انجمن منتشر کرده (مشابه نسخه های فارسی سایت های دیگه ) ، مشکلی در اتصال به دیتابیس داره که با نصب نسخه استاندارد از joomla.org به سادگی قابل رفعه.

یعنی نسخه اصلی رو فعلا نصب کنید.

از جناب آقای طالبی و سایر دوستان انجمن هم درخواست میکنم که سریع تر نسبت به رفع مشکل این نسخه اقدام کنن. :auizz3ffy9vla57584x

با تشکر از شما باید عرض کنم که بنده به این نکته اشاره کردم که نسخه قبلی که ایراد داشته رو پاک کردم ونسخه جدید رو از همون آدرس که شما فرمودید هم دریافت نمودم اما متاسفانه باز هم نصب نمیشه.من پاسخ شما به دوستانی که مثل بنده مشکل داشتند رو هم خوندم اما با اون روش ها هم امتحان کردم فایده نداشته.آقای مردان زاده از راهنمایی شما هم ممنونم .من به صورت دستی و با دقت تمام هم اطلاعات رو وارد میکنم اما باز نمیشه.!!!! من یکبار همه این مراحل نصب رو رفتم در نسخه 2.5.4 و به خوبی نصب شد.اما وقتی این نسخه رو پاک کردم و حالا میخوام نسخه2.5.6 رو نصب کنم نمیشه(از همون آدرس که خانم محبوبه گفتند من بسته2.5.6 رو دریافت کردم).ممنون میشم که رسیدگی بشه.با تشکر فراوان

دوست عزیز، شما الان دارید بسته انجمن رو نصب میکنید یا بسته ی سایت رسمی جوملا رو؟

من با بسته ی خود سایت رسمی جوملا یه مشکل اینطوری با مرحله دیتابیس داشتم که با تعویض مرورگر به اینترنت اکسپلورر حل شد.

اگر موقع نصب در مرحله 4 گیر میکنه و رد نمیشه مشکل از بسته ی نصبی شماست (با همون توضیحاتی که گفتم)

اگه پیغام عدم اتصال میگیرید، مشکلی در وارد کردن نام دیتبایس، کلمه عبور دیتابیس، نام کاربری دیتابیس و یه مشکل شایع اشتباه املایی در کلمه ی localhost هست (که این آخری رو من بارها از همکارای خودمم دیدم!)

برای راحتی بهتره که از xampp نسخه 1.7.3 استفاده کنید با این نسخه بدون مشکل جوملای انجمن هم نصب میشه

من چند بار نصب کردم جوملا 2.5 فارسی انجمن و جاهای دیگه رو و بدون مشکل راحت نصب میشه

بهتره از xampp 1.7.3 و در مرحله دیتابیس همه اطلاعات رو درست وارد کنید....

من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم. چند روز هم طول کشید تا ازش رد شدم.

ببین دوست من:

اول xampp رو نصب کن. وقتی نصبش تموم شد قبل از اینکه اقدام به نصب جوملا بکنی باید بری و دیتابیس رو خودت بسازی . شما این کارها رو بکن.

اول xampp رو نصب کن.

2. روی خط آدرس بار این عبارت رو بنویس : http://localhost

3. از صفحه باز شده سمت چپ گرینه phpmyadmin رو انتخاب کن. اینجا باید دیتا بیس بسازی. روش کار رو در آخر متن بهت میگم.

4. وقتی دیتابیس رو ساختی وارد نصب جوملا بشو و در مرحله 4 نصب باید اطلاعات همین دیتابیسی رو که ساختی بدی. اونوقت وارد مرحله بعدی میشی

اینم آموزش کامل و تصویریشه . انشاالله وقتی کارت جور شد واسم دعا کن.

http://docs.joomlafarsi.com/index.php?title=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4:_%D9%86%D8%B5%D8%A8_%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7_2.5_%D8%AF%D8%B1_%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84_%D8%A8%D8%A7_XAMPP

قدم به قدم این آموزش رو انجام بده ردخور نداره. حتما درست میشه

دوست عزیز، شما الان دارید بسته انجمن رو نصب میکنید یا بسته ی سایت رسمی جوملا رو؟

)

من از این آدرس بسته رو دریافت کردم www.joomla.org

Download Joomla! 2.5.x

Full Package 2.5.6 ZIP

ممنون از راهنمایی همتون دارم تلاش میکنم که درستش کنم با گفته های شما هروقت ok شد اطلاع میدم.اگه باز راهکاری به ذهنتون رسید با من در میون بذارید.ممنوووون

ممنون از همه شما

QUOTE=mammad7khat;23493] ]

انشاالله وقتی کارت جور شد واسم دعا کن.

با سلام به دوستای خوبم باید بگم که مشکلم حل شد:25: آقای محمد از شما واقعا ممنونم و حتما براتون دعا میکنم.از همه دوستان که راهنماییم کردن هم سپاسگذارم.باید بگم که مشکل این بود که وقتی xampp رو نصب کردم بعد از اینکه نوبت به نصب جوملا رسید نباید در قسمت 4 برای root پسورد قرار میدادم .ولی من اشتباها پسورد میذاشتم :13: و برای همین error میداد.ولی خوب خدا رو شکر حل شد.حالا یک سوال دیگه دارم اینکه این نسخه جوملا 2.5.6 به زبان انگلیسی همه بخش هاش.نسخه فارسیش نیست؟ و اگه من بخوام فارسی بشه باید چیکار کنم؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری