dastaran

دلیل خطای Strict Standards چیست ؟

2 پست در این موضوع

سلام

من در جوملا آماتورم

طبق دستور العمل یک فایل آموزش جوملا ، آنرا دانلود کرده و دقیقاً طبق دستور نصب کردم

تمام مراحل عین آموزش بود

اما همیشه در سایتم تعداد زیادی از این جمله

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/falzip/public_html/templates/joomina258-joomina_ir/index.php on line 96

می بینم . که البته کد خط ها متفاوت است

اول از نسخه جوملا فارسی سایت joomlafarsi.com استفاده کردم که یک قالب با شمایل امیر کبیر داره که صفحه پر از این کُد ها بود.

یک قالب هم از طریق quickstart نصب کردم که دیگه همه چیز ریخت به هم . صفحه فقط پر از این کد شده بود

بعد یک نسخه دیگر از جوملا فارسی را از سایت joomina.ir نصب کردم که در اون هم یک خط از این کد خطا در بالای صفحه می ندازه

دلیلش چیه و چطور باید برطرفش کرد؟

چطور می تونم قالب های رایگان موجود را نصب کنم.

البته تو اینترنت سرچ کردم .

دو راه داشت که هر دو راه را امتحان کردم و با شکست مواجه شدم . :oom:

لطفاً کمکم کنید . ممنون

راستی این نسخه های مختلف فارسی شده جوملا با هم فرق می کنن؟ اگر آره کدومشون بهتره ؟

در ضمن بعد از نصب هر کدام از نسخه ها بلا فاصله آنرا بروز رسانی کردم به 2.5.14

ویرایش شده در توسط dastaran

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز به انجمن خوش اومدی

مشکل از قالب هست.قالب دیگه ای رو نصب و تست کن ببین باز هم خطا میده؟

اگه درست بود که یعنی مشکل از قالبه.

به این مسیر برید public_html/templates/joomina258-joomina_ir سپس فایل index.php رو باز کنید.و لاین96 رو پاک و ذخیره کنید.ببینید باز هم خطا میده؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری