nicholasman206

درخواست معرفی و نصب ماژول"برگزاری کلاس بصورت آنلاین"

5 پست در این موضوع

با سلام

من نیاز به یه ماژول دارم که بشه با استفاده از اون کلاس های آنلاین برگزار کرد... مدرس بطونه بصورت ترجیحا صوتی... و یا احیانا تصویری تدریس کنه و ترجیحا شاگردها هم بتونن حداقل از طریق تایپ کلمات با مدرس ارتباط برقرار کنن

بهترین ماژول ها در مورد چی هستن و از بچه ها کسی هست بتونه واسم نصبش کنه ؟ (هزینه ی نصب پرداخت میشه )

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با ماژول که کلاس آنلاین نمیشه برگزار کرد!

شما نیاز به کامپوننت دارید و برای اینکار بهترین چیزی که میتونید استفاده کنید کامپوننت guru هست که تجاریه ..

شما نیاز به کامپوننت دارید و برای اینکار بهترین چیزی که میتونید استفاده کنید کامپوننت guru هست که تجاریه ..

اها.... من خیلی تفاوت این دوتا نمیدونم...

ممنون یه سرچی در موردش میکنم... دستت درد نکنه داداش

چهار تا کامپوننت پیدا کردم... یکیشو تونستم نصب کنم اما نتونستم بفهمم چطوری میشه کلاس اضافه کرد ! بقیه اش هم پولی بود

joomdle

guru

joomooc

Joomlearn LMS Silver Edition

کسی میتونه اطلاعات بیشتری بهم بده ؟

سلام استاد

من هم یه همچین چیزی می خوام . چطور می تونم افزونه تجاری رو بخرم ؟ در ضمن ترجمه شده نیست و نمیشه با هاش کار کرد . میشه کامپوننتی معرفی کنید که تجاری باشه " چون امنیتش از نظر من بیشتره " و ترجمه هم شده باشه ؟

استاد یه وقتی یه پکی رو در این انجمن عرضه می کردن که قیمتش هم خوب بود ولی هر چی می گردم پیدا نمی کنم .

من موارد زیر رو لازم دارم و هزینش هر چی باشه پرداخت می کنم :

چت آنلاین فارسی شده که فقط برخی از کاربران که انتخاب شده اند بتونن وارد بشن

آموزش آنلاین برای مشترکینی که هزینه پرداخت کردن

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری