12mory

غیر فعال شدن کاربر به طور خودکار

3 پست در این موضوع

سلام من از ثبت نام پیش فرض جوملا استفاده میکنم جوملا 2.5

و تنظیم کردم که بعد از ثبت نام به طور مستقیم بتونن وارد بشن

خب وقتی ثبت نام میکنی و تموم میشه وارد میشه

در همون لحظه وقتی میری پروفایلت رو تکمیل میکنی (پروفایل رو از کامپوننت سی بی استفاده کردم) و قتی رو ذخیره میزنی مینویسی تنظیمات ذخیره شد و دوتا پیغام زیرش میده

1. این کاربر هنوز ایمیلش رو تایید نکرده

2. هنوز توسط ناظم تایید نشده

و بعد از خارج شدن دیگه نمیتونه واد بشه پیغام میزنه که باید ایمیل رو تایید کنی

من توی تنظیمات سی بی هم گذاشتم هیچ کدام یعنی بدون هیچ چیزی بتونه وارد بشه و خود به خود تایید بشه کاربر

خیلی جالبه تا قبل از اینکه کاربر پروفیل رو تکمیل کنه توی قسمت مدیریت کاربران سی بی زده موافقت شده و تایید شده

اما وفتی پروفایل رو تکمیل میکنه به صورت خودکار میشه تایید نشد و موافقت نشده

راه حلش اینه که بری تایید و موافقتشون کنی

نمیتونم هم از ثبت نام سی بی استفاده کنم باید حتما از ثبت نام پیش فرض جوملا استفاده کن م

لطفا کمک کنید

با تشکر

ویرایش شده در توسط 12mory

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر برن توی هر جای سایت هر کاری بکنن وخارج بشن دوباره میتونن وارد بشن

ولی اگر برن پروفایلشون رو تکمیل کنن وقتی خارج بشن دیگه نمیتونن وارد بشن و مدیر سایت باید بره از قسمت مدیریت کاربران cb اونجا کاربر را تایید کنه بعد موافقت کنه اونوقت دوباره کاربر میاد داخل سایت

چیکار کنم

یه چیز دیگه فهمیدم اگر قبل از تکمیل پروفایل توسط کاربر بری توی مدیریت کاربران ارسال ایمیل سیستمی رو بله بزاری

یا بری توی قسمت مدیرت کاربران سی بی و ایمیلهای ارسالی از مدیر را بله بزاری کامل فعال میشن واگه حالا برن پروفایلشون رو پر کنن مشکلی دیگه پیش نمیاد

این ایمیلهای ارسالی از مدیر یا ارسال ایمیلهای سیستم چین؟

چطور میشه بعد از ثبت نام به صورت خودکار فعال بشن ؟

خواهشن کمک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری