mortaza_max

مشکل بزرگ در زبان

8 پست در این موضوع

دوستان سلام

من یه کامپوننت دارم که وقتی در مدیریتش که بخشی به نام تنظیمات داره و یه مطلبی برای نمایش در سایت هست رو مینویسم

مطالب فارسی رو این شکلی نمایش میده:

u0627u0644u0633u0648u0646 u06ccu06a9 u0633u0627u06ccu062a u0628u0632u0631u06af u062fu0631 u0632u0645u06ccu0646u0647 u0641u0631u0648u0634 u06a9u0641u0634u060c u06a9u06ccu0641 u060c u0644u0628u0627u0633u060c u0644u0648u0627u0632u0645 u0622u0631u0627

ولی فایل زبانش رو که فارسیه خوب نشون میده

در ضمن تمامی فایل ها با یونیکد utf-8 without BOM هست که به utf-8 تغییر دادم ولی باز درست نشد که هیچ یه خطایی هم در سایت ایجاد شد(فایل ضمیمه شده)

لطفا کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با متن انگلیسی تست کیند ببینید درست نشون میده؟

اگه مشکل با فارسی باشه کاراکتر رو این شکلی نشون نباید بده... یه شکل دیگست...

فرمت نام زبان رو هم چک کنید در هر دو یکسان باشه مثلا اگه از فارسی ساز این انجمن استفاده کردید باید این شکلی باشه fa-IR دقیقا همین باشه.... همنچین خود زبان Persian باشه... ممکنه توی ترجمه ای که شما استفاده می کنید واسه کامپوننتون این موارد متفاوت باشه و به همین دلیل این مشکل به وجود اومده باشه....

با متن انگلیسی درست نشون میده

من خودم ترجمه کردم و فقط فایل en_GB رو فارسی کردم. اون فایل مشکلی نداره. فارسیها درست نمایش داده میشه. در بخش تنظیمات کامپوننت قسمتی داره که مانند ادیتور جوملا متن وارد میکنم تا در سایت نمایش داده بشه ولی متن هایی که در این قسمت وارد میکنم به این شکل هم در مدیریت و هم در سایت نمایش میدن.

جدول دیتابیس رو چک کنید ببینید با چه collation در دیتابیس ذخیره میشن؟ باید utf8 باشه

متون فارسی رو پیشتیبانی نمی کنه باید فایل های php رو چک کنید

خب از php سر در نمیارم... میتونم افزونه رو بدم امتحانش کنید؟ افزونه دعوت از دوستان هست مانن فیس بوک. یا اگر هم که بنظرتون با راهنماییتان میتونم درستش کنم لطفا رهنمایی فرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری