post98

مشکل در تبدیل قالب html به جوملا 2.5

6 پست در این موضوع

سلام

دوستان من یه قالب html رو می خواستم به جوملا 2.5 تبدیل کنم اما پس از این کار هنگامی که می خوام قالب رو نصب کنم با این ارور مواجه میشم

.There was an error uploading this file to the server

Unable to find install package

من فایل html به همراه فایل index.php و xml که ساختم در قالب قرار دادم .

لینک:Download OptimalSale.zip

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

قالب شما یک سری مشکلات داره و فایل ها بخوبی آدرس دهی نشده است

تا عصری صبر کنید تا نسخه بدون مشکل رو تحویلتون بدم

آقا قالب شما کاملاً سالمه تنها مشکلی که داره اینه که خیلی سنگینه و فایلهای اضافه و بدرد نخور زیادی داره که موقع نصب این ارور رو میده

وارد پوشه images قالب بشید و پوشه های coming-soon-gallery-prettyPhoto و sample رو پاک کنید (خود قالبتون رو که بررسی کردم نیاز به این تصاویر نداره ولی اگه میخواین ازین تصاویر استفاده کنید جداگانه تو هاستتون آپلود کنید)

فایل index.html روت قالب رو هم کاملاً کدهاشو پاک کنید و قالبتون رو دوباره نصب کنید

موفق باشید

مشکل حل شد.

اول این رو بگم قالب رو در لوکال هاست دارم نصب میکنم و از wampserver استفاده می کنم

من طبق روال قبل همیشه قالب یا افزونه ها رو نصب میکردم یعنی میرفتم ادمین جوملا و Extension Manager از Upload Package File استفاده میکردم

اما فایل ها رو در tmp قرار دادم و از طریق Install from Directory نصب کردم و به خوبی نصب شد.

حالا سوال برام پیش اومده که چرا من قالب ها و افزونه های دیگه رو از همون راه اول میرفتم نصب میشد اما قالبی که خودم تبدیل کردم از راه اول نصب نشد؟:37:

مرسی

فکر کنم دلیلش همون سنگینی قالب بود چون من وقتی قالب رو سبک کردم راحت از طریق Upload Package File نصب شد:128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری