irannnnn

مشکل در سرعت دانلود لینک غیر مستقیم در سایتم

15 پست در این موضوع

آیا راهی هست که بشه سرعت دانلود لینک های غیر مستقیم در سایتم را افزایش بدم؟ متاسفانه خیلی کمه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
آیا راهی هست که بشه سرعت دانلود لینک های غیر مستقیم در سایتم را افزایش بدم؟ متاسفانه خیلی کمه

سلام

اگه منظورتون از لینک دانلود غیر مستقیم فایلهایی هست که به آپلود سنترهای دیگه لینک دادید :

آپلودسنترها معمولا برای کم نیاوردن پهنای باند دانلود رو محدود میکنن و معمولا راهی نداره . بعضی از آپلودسنترهای خارجی هم اشتراک سرعت دانلود نامحدود رو میفروشن ( premium download)

مثل rapidshare و ... و در حالت عادی سرعت دانلود کاربر محدوده .

نه آقا امیر

برای فروش فایل هست مجبور شدم بدم برام سفارشی درست کنند ...لینکهای غیر مستقیم از هاست خودم هست

هاستتون لینوکسیه یا ویندوزه ؟ چقدر پهنای باند دارید ؟ روزانه حدودا چند تا یوزر آنلاین دارید ؟

هاستم لینوکس خارجی هست و پهنای باندم هم خوبه وتازه درست کردم در دست آزمایش هست

هاستم لینوکس خارجی هست و پهنای باندم هم خوبه وتازه درست کردم در دست آزمایش هست

دوست عزیزم عملا Rate دانلود ارتباطی با این موارد نداره بیشتر به location سرور و config سرور مرتبط میشه

بهترین راه حل شما اینکه از سایت های رپیدلیچ استفاده کنید تا اینکه خودتون یک سرور مجازی تهیه کنید و روش leecher نصب کنید

نحوه کارم هم به این صورت هست که از آپلود سنترهای معروف لینک رو میگیره(تقریبا 200 مگابابت رو بعضا توی 5 ثانیه منتقل میکنه و تبدیل به لینک مستقیم میکنه) و نهایتا شما به قابلیت resume و سرعت rate دانلود بالاتر(بسته به پورت و سرعت نت شما داره) بنده بعضا با نت 128kb که تا 1.3MB دانلود دارم!

تعجب نکنید بله با 128kb بنده تا 1.3MB دانلود دارم(پورت کامل بازهست) توی اون با rateتقریبا 700-800 دانلود دارم

موفق باشید

به به لذت بردم آقای مهندس علیرضا

تشکر... همه این جملاتتون را با دقت خوندم ... میشه تو این راه کمک کنید تا به پیش برم؟

به به لذت بردم آقای مهندس علیرضا

تشکر... همه این جملاتتون را با دقت خوندم ... میشه تو این راه کمک کنید تا به پیش برم؟

خواهش میکنم

حجم فایل هاتون و کارتون رو بفرمایید تا عرض کنم چه راهی مناسب تره و هزینه (مالی،زمانی،فنی و...) کمتری برای شما داره!

ارسال شده در (ویرایش شده)

حجم فایل ها مثلا 1 مگ و 2 مگ و 3 مگ تا 20 مگ بیشترش هست ممکنه بعضی وقتا 50 مگ هم بزارم که هنوز چیزی تو ذهن ندارم.سایت من درباره سیستم فروش فایل هست و این سیستم فروش فایل را یک کسی با مبلغی ناچیز درست کرده... و اینقدر بهش زحمت دادم که دیگه روم نمیشه چیزی بهش بگم ...نحوه کار این سیستم یا کامپوننت طوری هست که بعد از پرداخت لینک دانلود هم بلافاصله نمایش داده میشه و هم به ایمیل فرستاده میشه... قدم بعدی چی هست علیرضا جان؟

ویرایش شده در توسط irannnnn

حجم فایل ها مثلا 1 مگ و 2 مگ و 3 مگ تا 20 مگ بیشترش هست ممکنه بعضی وقتا 50 مگ هم بزارم که هنوز چیزی تو ذهن ندارم.سایت من درباره سیستم فروش فایل هست و این سیستم فروش فایل را یک کسی با مبلغی ناچیز درست کرده... و اینقدر بهش زحمت دادم که دیگه روم نمیشه چیزی بهش بگم ...نحوه کار این سیستم یا کامپوننت طوری هست که بعد از پرداخت لینک دانلود هم بلافاصله نمایش داده میشه و هم به ایمیل فرستاده میشه... قدم بعدی چی هست علیرضا جان؟

اگر حجم فایل های شما زیاد هست در حدفیلم بهتره سرور مجازی تهیه کنید و بروی آن لیچر نصب کنید

اگر حجم فیل هاتون زیاد نیست بهتره از سیستم ها رپیدلیچ(سایت های رپیدلیچ ) استفاده کنید هم رایگانش هست هم تجاری

موفق باشید

کلا حجم فایل هام زیاد نیست

ممنون

ببینید خوب قدم اول دقیقا باید بدونم لینک های غیر مستقیم کجا هستند... میشه کمک کنید؟

کلا حجم فایل هام زیاد نیست

ممنون

ببینید خوب قدم اول دقیقا باید بدونم لینک های غیر مستقیم کجا هستند... میشه کمک کنید؟

پس بهتره از سایت های رپیدلیچ استفاده کنید،لینک هاتون بیشتر روی کدوم سرور ها هستند؟معمولا سایت های رپیدلیچ تعداد زیادی از سایت های اشتراک گذاری فایل رو ساپورت میکنند

لینک ها؟

برنامه نویس کامپوننت را طوری طراحی کرده که لینکها در هاستم به صورت غیر مستقیم لود میشه... چطور میتونم کاری کنم که کامپوننت لینک را مستقیما به سایتی که گفتید مربوط کنه؟ یا کلا راهی که شما میگید چطوری عملی میشه؟

شما لینک مبدا رو میخواید لینک بدید میدید به سرور رپید لیچ اون لینک رو مستقیم میکنه مثلا:

www.leecher.ir/a.zip تحویل میده به شما

بی نهایت ممنون

به هر حال من سعی خودم را میکنم اگر مشکلی پیدا کردم با اجازتون به شما پیام خصوصی میدم و با شما در میون میزارم

شبتون خوش جوان نازنین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری