lived

این نیازمندی از چه کامپوننتی استفاده میکند؟

8 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام به کاربران انجمن

میخواستم بدونم کسی میدونه سایت زیر از چه افزونه هایی برای راه اندازی سایتش استفاده کرده

تبلیغات رایگان،درج آگهی،نیازمندی ها

سلام

کامپوننت تبلیغات ایستگاه

تو انجمن هم هست

دمو : صفحه اصلی

فکر نمیکنم این کامپوننت باشه

چون این کامپوننت کپی رایت داره و بدون کپی رایت ارائه نمیشه

و اون سایت کپی رایت این کامپوننت رو نداره

فکر نمیکنم این کامپوننت باشه

چون این کامپوننت کپی رایت داره و بدون کپی رایت ارائه نمیشه

و اون سایت کپی رایت این کامپوننت رو نداره

کلا افزونه های هدیه کپی رایت دارند ولی میشه برداشت که البته من توصیه نمی کنم ( برای حمایت از بچه های زحمت کش جوملا کار )

ممکنه اون سایت از این کامپوننت استفاده نکنه ولی خیلی خیلی شبیهه و با ایستگاه میتونید دقیقا همین طرح رو بزنید .

دمو : صفحه اصلی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به کاربران انجمن

میخواستم بدونم کسی میدونه سایت زیر از چه افزونه هایی برای راه اندازی سایتش استفاده کرده

تبلیغات رایگان،درج آگهی،نیازمندی ها

این کامپوننت فکر میکنم اخصاصی نوشته شده اما با هات پی و ایستگاه میشه پیاده کرد تقریبا همچین چیزی رو!

ویرایش شده در توسط sarj

این کامپوننت فکر میکنم اخصاصی نوشته شده اما با هات پی و ایستگاه میشه پیاده کرد تقریبا همچین چیزی رو!

هات پی که یه سری ایراد داره

ایستگاه هم که تقریبا نصفه کاره رها شده و مهندس خیلی سرش شلوغ شده نمیرسه که یه جون تازه به ایستگاه بده

اگر برای این سایت که معرفی کردم خرج شده بود حداقل صاحب سایت یک تماس با ما یا یه شماره تماس قرار میداد

اما من بررسی کردم و سایت فوق خیلی کامل است به جز درگاه پرداختش ایرادی توش ندیدم

هات پی که یه سری ایراد داره

ایستگاه هم که تقریبا نصفه کاره رها شده و مهندس خیلی سرش شلوغ شده نمیرسه که یه جون تازه به ایستگاه بده

اگر برای این سایت که معرفی کردم خرج شده بود حداقل صاحب سایت یک تماس با ما یا یه شماره تماس قرار میداد

اما من بررسی کردم و سایت فوق خیلی کامل است به جز درگاه پرداختش ایرادی توش ندیدم

درود

کامپوننت Ads Manager هم یه تست بکنید فکر کنم جومینا فارسی شدش را منتشر کرده

این کامپوننت رو هم تست کردم

خیلی ضعیف است

من میخوام یه سایت درست و حسابی راه بندازم که نخوام بعد از یک سال به این نتیجه برسم وقتم رو تلف کردم و بخوام سیستم دیگه ای رو کار کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری