joomla

مشکل در مهاجرت از 1.5 به 2.5

12 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون بررسی کردم اما بازم نشد حل کنم و هنوز صفحه اصلی خطای 404 میده .

راستی چون در هنگام مهاجرت در مرحله ( فشرده سازی مجدد بسته ) مشکل پیدا می کرد و دیگه عملیات ارتقا متوقف می شد خودم فایل جوملا 2.5 را دانلود کردم و در پوشه jupgrade آپلود و اکسترکت کردم و بعد در تنظیمات کامپونت jupgrade پرش از دانلود و فشرده سازی را قرار دادم روی بله.

ایا میتونه مشکل از همین کار باشه؟ اگه اره پس باید چیکار کنم اخه هنگام ارتقا توسط jupgrade در مرحله ( 3 یعنی فشرده سازی مجدد بسته ) میمونه و دیگه مراحل جلو نمیره!

سلام. اقا ممنون درست شد و دیگه ارور 404 نمیده و مراحل ارتقا کامل به پایان رسید. اما چندین خطا اینجوری میده

jos-Error: JLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIAS

JLIB_DATABASE_ERROR_ARTICLE_UNIQUE_ALIAS

باید چیکار کنم؟ خیلی ممنون

سلام. اقا ممنون درست شد و دیگه ارور 404 نمیده و مراحل ارتقا کامل به پایان رسید. اما چندین خطا اینجوری میده

ابولفضل جان ، من سرورم داون شده ، اگر درست شد امکانش هست بهت بگم به ماله ماهم یه نگاه بندازی ماله ما خطا می ده که zip file could not find در حالی که فایل joomla25.zip رو توی tmp لیچ کرده !!! :33::33:

مشکل دوستمون حل شد به ما هم یه کمکی بکن

گویا مطلب یا مطالبی دارید که نام مستعارشون یکسانه .. اونها رو پیدا کنید و نام مستعار رو تغییر بدید درست میشه

ممنون. بله درسته مشکل از نام مستعار مطالب است .

اما هر کاری میکنم نمیشه درستشون کرد. اخه لینک هایم فارسی هستند و هنگام ارتقا فقط کلمات و اعدادی که در عنوان مطلب انگلیسی هستند را به عنوان نام مستعار مطالب انتخاب میکنه و به همین خاطر اکثر نام مستعار ها در جوملای ارتقا یافته مانند هم هستند.

مثلا دو تا مطلب دارم با عنوان های :

دانلود فیلم زیبای abc

پشت صحنه فیلم abc

و چون کلمه abc فقط در عنوان مطالب انگلیسی است نام مستعار هر دو مطلب میشه abc

برای اکثر مطالبم همینجور است.

برای رفع مشکل و اینکه سریعتر مشکل برطرف بشه از داخل دیتابیس تغییر بدید.phpmyadmin رو باز کنید و جدول content رو باز کنید و به صورت دستی هر مطلبی که دیدید alias یکسان داره تغییر بدید

ممنون. بله درسته مشکل از نام مستعار مطالب است .

اما هر کاری میکنم نمیشه درستشون کرد. اخه لینک هایم فارسی هستند و هنگام ارتقا فقط کلمات و اعدادی که در عنوان مطلب انگلیسی هستند را به عنوان نام مستعار مطالب انتخاب میکنه و به همین خاطر اکثر نام مستعار ها در جوملای ارتقا یافته مانند هم هستند.

مثلا دو تا مطلب دارم با عنوان های :

دانلود فیلم زیبای abc

پشت صحنه فیلم abc

و چون کلمه abc فقط در عنوان مطالب انگلیسی است نام مستعار هر دو مطلب میشه abc

برای اکثر مطالبم همینجور است.

اساسا اینجوری میشه...!!!!

حالا اگر دقت کرده باشید میبینید که مطالب منوها هم در اکثر موارد تغییر پیدا کرده یعنی منو یک چیزیه و مطلب مربوط به اون هم چیز دیگری شده!!!

(البته احتمالا....!) :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

ممنون. اره الان تعدادی از منوها هم مشکل پیدا کرده و ارور 404 میده. یک سری از مطالب هم وقتی روی دکمه ادامه مطلب کلیک میکنم به ادامه مطلب نمیره و فقط صفحه رفرش میشه!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری