aba4u

بهترین روش تبلیغ؟!

16 پست در این موضوع

باسلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرانقدر

بهترین روش تبلیغ سایت چیست؟

1- تبلیغ در گوگل (خریدن کلیک!)

2- تبلیغ در سایتهای پربازدید (بنر در سایتهای تفریحی و خبرگزاری و امثالهم!)

3- تبلیغ در سایتهای پربازدید (متن در سایتهای تفریحی و خبرگزاری و امثالهم!)

4- روش های دیگر با ذکر روش! لطفاً

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
باسلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرانقدر

- تبلیغ در گوگل (خریدن کلیک!)

سلام شرمنده ی کوچولو بیزی بودم

1-سایت فروش شارژ

2-سایت تفریحی ( جورواجور)!!!

:1:

- تبلیغ در گوگل (خریدن کلیک!)

تبلیغ در گوگل برای کارت شارژ که فکر کنم منظور دوستمون هست به صرفه نیست انهم با این رقابت بالا.( بستگی داره البته، در کوتاه مدت جواب نمیده)

برای تبلیغات از نظر من . در سایت های پر بازدید تبلیغ کنید بنر و متن نه (گرچه با لینک بک بالایی که سایت های پر بازدید دارن اثر سئوی خوبی داره ولی هزینه ی خیلی بالایی داره.)

برای تبلیغ در این مورد سایت های اجتماعی می تونه مفید باشه. نظیر کلوب ( استفاده از ارسال پیام گروهی و مافیای کلوب:14::14:) و فیـــــــسبوکـــــ

تبلیغ در گوگل برای کارت شارژ که فکر کنم منظور دوستمون هست به صرفه نیست انهم با این رقابت بالا.( بستگی داره البته، در کوتاه مدت جواب نمیده)

برای تبلیغات از نظر من . در سایت های پر بازدید تبلیغ کنید بنر و متن نه (گرچه با لینک بک بالایی که سایت های پر بازدید دارن اثر سئوی خوبی داره ولی هزینه ی خیلی بالایی داره.)

برای تبلیغ در این مورد سایت های اجتماعی می تونه مفید باشه. نظیر کلوب ( استفاده از ارسال پیام گروهی و مافیای کلوب:14::14:) و فیـــــــسبوکـــــ

برای سایت تفریحی هم بهترین تبلیغ داشتن محتوا و مطلب

ویرایش شده در توسط majid.fathi
ببخشید دومی اسپم شد، می خواستم پستی قبلی را اصلاح کنم که..

به نظرم تبادل لينك و تبادل بنر كني ...با سايت هاي پر بازديد تبادل لينك كن واسه تبادل بنر هم خيلي از سايتها هست كه اين كار ها رو انجام ميده ...به نظرم ميتوني تو آگهي ها منظورم سايت درج آگهي ها هم تبليغ كني ..:auizz3ffy9vla57584x

تبلیغ در سایت های تفریحی

در کنار اون سئو کردن هم خیلی در افزایش بازدید تاثیر داره

با سلام من یه سایت دارم در زمینه دانلود در این زمینه تو چه سایت هایی تبلیغ کنم بهتره با تشکر از جواب هایی که در اینده خواهید داد

هزینه گوگل خیلی زیاده و برای تبلیغ در اون باید توجیه اقتصادی داشته باشه کارتون

به نظر من وبلاگ ها گزینه مناسبیه

ارایه روشی تازه در فعالیت های سایتتون برای جذب مخاطب بیشتر

به نظرم

1- گوگل

2- سایت مطرح

3- ارسال ایمیل همگانی

4- ارسال پیامک

با سلام . به نظرم این رتبه بندی شاید در دید کاربران عزیز تفکر دیگه ای ایجاد میکرد.به همین دلیل لازم دیدم خلاصه ای در صحت یا رد این نظر بحث کنم.

عیوبی که به این ارزش گذاری وجود داره؛ بصورت مثال عرض میکنم:

به فرض مثال شما، اگر اولین متد ما ، صرف هزینه ی هنگفت و دادن تبلیغات به گوگل باشه. در صورتی که سایت شما چیزی نداشته باشه.به نظرتون تبلیغات به کجای دنیا میرسه!؟ یعنی کجای این دنیای رقابت برسر مطرح شدن و تو چشم بودن، حرفی برای گفتن خواهد داشت!؟

ببنید شما وقتی اصل و اساس کار خودتون رو صرفاً بای تبلیغات اونهم موضوعی و بر حسب پولتون پایه بگذارید، چجوری میخواید سایتتون رو،بازدیدهای سایتتون رو، کاربران سایتتون ، بطور همیشگی حفظ بکنید!؟

هیچ توجه کردین که اگر سایت شما ، به معنای واقعی سایت نباشه، همون کاربرهایی که درواقع با پول خودتون، (با هزار زور و زحمت!!!) وارد سایتتون شدن، اگر به هر دلیلی سایتتون سایت نباشه و برای نگهداشتن و ماندگار کردن کاربر برنامه نداشته باشه(نداشته باشید!) جنبه ی منفی قضیه پررنگ تر از جنبه ی مثبتش میشه!؟

هیچ فکر کردین که اینجوری سایتتون دقیقا به ماشین پولخوری تبدیل میشه... ماشینی که مثلا در روز چندصد یا چندهزار کاربر براتون میاره.و شما فکر میکنید که به به و چه چه، واقعا سایتم چقدر قوی شده و جای پاش سفت و سخت شده، و برای مراتب بعد هم حتی ممکنه بیشتر و ب یشتر و بیشتر هم خرچ تبلیغات گوگل بکنید. اما غافل از این هستید که شما واسه هر کاربر دارید پول میدید!!!! اینها تک تک تومنهای جیب خودتونه که میاد به سایتتون سر میزنه!!!

همین که این گاو شیرده (تبلیغات گوگل) رو ازش بگیری بعد از مدتی...سرنوشتی به جز مرگ و فنا و نابودی نداره... چون بقیه نفسشون مثل سایت شما به پول وصل نبوده!!!

بنده اگر رتبه بندی کنم ، به این شکل در نظر میگیرم:

1. کار بروی سایت و محتوای سایت

2. کار بروی سایت و محتوای سایت
  3. کار بروی سایت و محتوای سایت
  4. کار بروی سایت و محتوای سایت
  5. کار بروی سایت و محتوای سایت
  6. کار بروی سایت و محتوای سایت
  7. کار بروی سایت و محتوای سایت
  8. کار بروی سایت و محتوای سایت
  9. کار بروی سایت و محتوای سایت
  10. کار بروی سایت و محتوای سایت
  11. تبادل لینک
  12. گوگل(یا)سایت مطرح(یا) ارسال ایمیل همگانی (یا) ارسال پیامک

یک نکته ی دیگر هم عرض کنم . شما بعنوان یک صاحب کار و یا مدیر یک مجموعه ... همیشه باید به اصل بیشترین سود در عین کمترین میزان هزینه کرد، باشین...

اون چیزهایی که شما در بالا خیلی بهش تکیه کردین. هر 4تا هزینه برداره و هزینه های کلان در بر داره!!!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

اولین کار باید سئو و کلمات کلیدی سایت خیلی عالی باشه . فایل xml نقشه خیلی مهم هست

اول از همه شروع کن به معرفی سایت به موتور های جستجو و الکسا .

بعد سعی کن با سایت های با رنگ بالا تبادل لینک کنی .

مطالب سایت را بروز رسانی کن .

و بعد از یک مدت حدود 2ماهه از شروع وب سایت وقتی که کاملا نقشه سایت شما خوانده شد . اون وقت اگر یک تبلیغات کلیکی گوگل بگیری رنک به سرعت میره بالا .

البته راهکارهای زیادی هست .

ولی باید بشینی همه را بررسی کنی . یک نکته را هم بگم ترتیب در بعضی از مواقع مهم هست .

مثلا اینکه اول نقشه xml ایجاد کنی بعد بری سایت را به گوگل معرفی کنی . یا اول سئو و کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنی بعد بری نقشه xml ایجاد کنی .

به ترتیب باید بری جلو .

مطالب کاملی در این انجمن و گوگل سرچ کنی پیدا میکنی.

موفق پایدار

با سلام و تشكر از مطالب مفيد دوستان

سوال من اينه كه بهترين شيوه تبليغ براي يك سايت درج آگهي يا همون نيازمنديها چيه؟

با تشكر

با سلام . به نظرم این رتبه بندی شاید در دید کاربران عزیز تفکر دیگه ای ایجاد میکرد.به همین دلیل لازم دیدم خلاصه ای در صحت یا رد این نظر بحث کنم.

عیوبی که به این ارزش گذاری وجود داره؛ بصورت مثال عرض میکنم:

به فرض مثال شما، اگر اولین متد ما ، صرف هزینه ی هنگفت و دادن تبلیغات به گوگل باشه. در صورتی که سایت شما چیزی نداشته باشه.به نظرتون تبلیغات به کجای دنیا میرسه!؟ یعنی کجای این دنیای رقابت برسر مطرح شدن و تو چشم بودن، حرفی برای گفتن خواهد داشت!؟

ببنید شما وقتی اصل و اساس کار خودتون رو صرفاً بای تبلیغات اونهم موضوعی و بر حسب پولتون پایه بگذارید، چجوری میخواید سایتتون رو،بازدیدهای سایتتون رو، کاربران سایتتون ، بطور همیشگی حفظ بکنید!؟

هیچ توجه کردین که اگر سایت شما ، به معنای واقعی سایت نباشه، همون کاربرهایی که درواقع با پول خودتون، (با هزار زور و زحمت!!!) وارد سایتتون شدن، اگر به هر دلیلی سایتتون سایت نباشه و برای نگهداشتن و ماندگار کردن کاربر برنامه نداشته باشه(نداشته باشید!) جنبه ی منفی قضیه پررنگ تر از جنبه ی مثبتش میشه!؟

هیچ فکر کردین که اینجوری سایتتون دقیقا به ماشین پولخوری تبدیل میشه... ماشینی که مثلا در روز چندصد یا چندهزار کاربر براتون میاره.و شما فکر میکنید که به به و چه چه، واقعا سایتم چقدر قوی شده و جای پاش سفت و سخت شده، و برای مراتب بعد هم حتی ممکنه بیشتر و ب یشتر و بیشتر هم خرچ تبلیغات گوگل بکنید. اما غافل از این هستید که شما واسه هر کاربر دارید پول میدید!!!! اینها تک تک تومنهای جیب خودتونه که میاد به سایتتون سر میزنه!!!

همین که این گاو شیرده (تبلیغات گوگل) رو ازش بگیری بعد از مدتی...سرنوشتی به جز مرگ و فنا و نابودی نداره... چون بقیه نفسشون مثل سایت شما به پول وصل نبوده!!!

بنده اگر رتبه بندی کنم ، به این شکل در نظر میگیرم:

1. کار بروی سایت و محتوای سایت

2. کار بروی سایت و محتوای سایت
  3. کار بروی سایت و محتوای سایت
  4. کار بروی سایت و محتوای سایت
  5. کار بروی سایت و محتوای سایت
  6. کار بروی سایت و محتوای سایت
  7. کار بروی سایت و محتوای سایت
  8. کار بروی سایت و محتوای سایت
  9. کار بروی سایت و محتوای سایت
  10. کار بروی سایت و محتوای سایت
  11. تبادل لینک
  12. گوگل(یا)سایت مطرح(یا) ارسال ایمیل همگانی (یا) ارسال پیامک

یک نکته ی دیگر هم عرض کنم . شما بعنوان یک صاحب کار و یا مدیر یک مجموعه ... همیشه باید به اصل بیشترین سود در عین کمترین میزان هزینه کرد، باشین...

اون چیزهایی که شما در بالا خیلی بهش تکیه کردین. هر 4تا هزینه برداره و هزینه های کلان در بر داره!!!

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

عزیزم سوال اینه

یعنی اینکه یه سایتی هست که وجود مجازی داره ، مدیریت محتوا داره و همه کار ها برای پیدا شدن توسط موتور جست و جو انجام داده

حالا بنده خدا می خواهد ، کاربر (بازدید کننده ی) بیشتری داشته باشه ،

این هم نظر من بود

1- گوگل === خیلی تاثیر داره ، جهت کسب اطلاعات بیشتر مراجعه به کتاب شبکه مبحث معماری موتور جست و جو ( مخصوصا گوگل)

2- سایت مطرح == > عضو شدن و لینک دادن ، جهت کسب اطلاعات بیشتر مراجعه به کتاب شبکه مبحث رتبه ربندی

3- ارسال ایمیل همگانی ===> بنظرم خیلی خوب و مشتری جذب کنه

4- ارسال پیامک ==== > فوق العادست

گزینه های بالا درست هزینه داره ، باید دقت کرد که برای تبلیغاته ( از نظر هر کس تبلیغ شاید فرق کنه )

یه مثال بفرض (با اجازه از مهندس طالبی و نوین فرد و ...) من می خوام تو جایی مثل تهران طراحی سایت کنم ، هیچ کس منو نمی شناسه ولی اساتیدی مثل مهندس طالبی ، نوین فرد ، مددیار ، عباسزاده و رزاقی و ... همه میشناسن ، برای اینکه من مشتری پیدا کنم ، باید هزینه تا (با اجاز ه از مهندسین و اساتید محترم) بتونم با این اساتید رقابت کنم ،و حالا من بیایم مدیریت محتوا رو بترکونم و....

من توی پیامک می نویسیم ، بفرض طراحی سایت با 100 هزار تومن (بفرض)

من توی ایمیل می نویسیم ، بفرض طراحی سایت با 100 هزار تومن (بفرض)

با سلام

مي بخشيد دوست عزيز منهم دارم از تبليغات گوگل استفاده مي كنم ولي واقعا نميدونم آيا كار درستيه يا نه با هزينه زيادش؟

واسه همين دارم دنبال يك روش خوب براي جذب بازديد كننده براي سايتم كه سايت نيازمنديها يا همون درج آگهي رايگانه مي گردم نظر شما چيه؟

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری