ali110haji

"فوری" عدم نمایش Slideshow CK در فایرفاکس

5 پست در این موضوع

سلام دوستان، اسلاید شو Slideshow CK در IE و chrome خوب کار میکنه اما در فایرفاکس اسلاید لود نمیشه

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

در ضمن با اسلایدشو دیگه ای تداخل نداره و یک بار هم جی کوئری اسلاید رو غیر فعال کردم که بازم نشان نداد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

والا من تو چند تا سایت از این اسلاید شو استفاده کردم منتها نسخصه اصلیه انگلیسیشو

مشکلی نداره تو آی ای یکم اذیت میکنه ولی راحت لود میشه جی کوئریشم تداخل نداره

سلام دوستان، اسلاید شو Slideshow CK در IE و chrome خوب کار میکنه اما در فایرفاکس اسلاید لود نمیشه

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

در ضمن با اسلایدشو دیگه ای تداخل نداره و یک بار هم جی کوئری اسلاید رو غیر فعال کردم که بازم نشان نداد

درود

دوست عزیز آخه اینجوری نمیشه متوجه شد مشکل چیه . این اسلاید شو مشکلی نداشته . یا باید دمو آنلاین بدید یا اینکه صبر کنید اگه یکی از دوستان مشکل مشابهی داشنه کمکتون کنه . تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شما یه بار کش مرورگر firefox رو خالی کنید .Shift + Cntrl + Del ببینید مشکل هنوز هم پا بر جاست ؟

درست شد

مشکل این بود که از نسخه فارسی شده جومینا استفاده میکردم و وقتی نسخه آخر رو از خود سایتش دان کردم .. درست شد

ممنون دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری